Оздоблення стін під цеглу - що важливо знати?

Від 0
1379

Цегляна стіна в інтер’єрі – красивий і стильний елемент декору. Але перед тим, як зробити її, задумайтеся, якою саме вона буде. Адже отримати таку стіну можна декількома способами.

Справжня цегла

Це ідеальний варіант. Іноді, знявши стару обробку, ви виявляєте під нею цегляну стіну. Її можна очистити і додатково відшліфувати. Поверхня цегли пориста і все вбирає. Тому її обробка спеціальним захисним складом необхідна в будь-якому приміщенні. Він проникає в пори, але не забиває їх. Замість захисного складу можна використовувати і звичайну фарбу.

Оздоблення стін під цеглу

Клінкерна декоративна цегла

Цей варіант максимально наближений до сьогодення. Клінкерна цегла – плоска плитка. Варіантів її виконання величезна кількість. Це не самий бюджетний матеріал, так як виготовляється він з обпаленої глини. Він дуже міцний, відрізняється стійкістю до вологи і перепадів температури. Застосовувати його можна навіть для облицювання фасадів або камінних порталів.

Декоративний гіпсовий цегла

Дуже добре імітує справжній цегла з гіпсу. На виробництві їх відливають з гіпсу в спеціальних формах. Такий варіант бюджетний і екологічний. Гіпсовий цегла на будівельному ринку представлений в широкому асортименті кольорів і текстур. Недолік матеріалу в тому, що він легко вбирає вологу, тому його не використовують для декорування приміщень з високою вологістю.

Панелі

Панелі під цеглу бувають:

  • плитковими;
  • листовими;
  • рейковими.

Виготовляються вони з МДФ і ПВХ. Варіантів за фактурою і кольором дуже багато. До стіни вони кріпляться за допомогою клею або обрешітки. Головна перевага такого матеріалу – його висока міцність.

Гнучка цегла

Для виготовлення такого матеріалу використовують полімерно-мінеральний склад. У його складі акрил, пісок дрібної фракції і фарбувальний пігмент. Серед плюсів гнучкого цегли виділяють:

  • легкість монтажу;
  • висока стійкість до перепадів температур і механічних пошкоджень;
  • пожежостійкість;
  • екологічність;
  • легкість догляду;
  • можливість монтажу на напівкруглі стіни.

Шпалери

Виробники шпалер завдяки сучасним технологіям друку виготовляють безліч варіантів шпалер, які імітують текстуру цегли. Вони навіть можуть бути шорсткими на дотик. При використанні такої обробки товщина стіни не зміниться ні на сантиметр.

При виборі будь-якого з цих варіантів заздалегідь продумайте розмір блоку цегли. Краще, щоб він був він був максимально наближеним до реальних параметрів цегли.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар