Помилки в оформленні вітальні

Від 0
773

Якщо кухню багато хто називає серцем будинку, то вітальня – його душа. Важливо зробити її комфортною, світлої і функціональною. Але дуже часто при облаштуванні цього приміщення господарі допускають одні і ті ж помилки.

Помилки в оформленні вітальні

Неправильне розміщення телевізора

Установка телевізора навпроти вікна – найпоширеніша помилка. Навіть якщо вам здається, що там він буде виглядати дуже добре, надалі відблиски будуть заважати нормальному сприйняттю картинки. І закрити штори або закрити жалюзі не допоможе. Світло все одно буде хоч трохи, але проникати. Через це в очах з’являється напруга при перегляді телевізора.

Відсутність додаткових джерел світла

Навіть якщо у вітальні хороший верхній заливає світло і є точкові світильники, потрібно продумати і додаткове освітлення. Не відмовляйтеся від бра. Вечірньої пори такі джерела світла зроблять інтер’єр більш затишним і розташовує до відпочинку, адже в яскраво освітленій вітальні розслабитися неможливо.

Темна меблі в невисокій кімнаті

Приміщення з невисокими стелями не варто облаштовувати, використовуючи меблі темного кольору: синього, шоколадного, графітового, болотного і т.д. Це зробить вітальню ще більш присадкуватою. Робіть вибір на користь світлих нейтральних відтінків.

Безліч відбивають

Так, дзеркала візуально розширюють приміщення. Але тільки, коли їх в кімнаті зовсім небагато. Оздоблення у вигляді повністю дзеркальної стіни або стелі, зробить приміщення надмірно пафосним.

Декорації до межі

Небажано в вітальні розміщувати всі вподобані вам декоративні аксесуари: картини, вази, панно, статуетки, книги нагороди і дипломи, інше. Тут важлива помірність. Виділіть для них 2-3 зони. У них встановіть пару яскравих аксесуарів, доповнюючи нейтральними предметами різної форми і висоти.

І, звичайно ж, при оформленні вітальні не варто сліпо слідувати одному стилю. Комбінуйте різні предмети, поєднуйте обробки. Це дозволить створити комфортабельну, більш стильну і душевну атмосферу, в якій буде приємно проводити час з сім’єю або друзями.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар