Як правильно вибрати пробкові шпалери?

Від 0
1864

Шпалери коркові виготовляються з кори коркового дуба. Це сучасний і натуральний матеріал для оздоблення стін. Має хорошу зносостійкість, невибагливий в догляді, є екологічно чистим і практичним матеріалом. Прекрасно поєднується з різними стильовими і дизайнерськими рішеннями.

Як вибрати пробкові шпалери

Як вибрати і поклеїти: поради та рекомендації

  1. Перш ніж купувати шпалери, потрібно уважно вивчити розмірні характеристики стін, на основі яких зробити прорахунок матеріалу. Шпалери продаються в рулонах, які мають два стандартних розміру: 30х60 см і 30х100 см.
  2. Для поклейки пробки використовують контактний або акриловий клей. Перший вид клею застосовують тоді, коли потрібно добитися хорошого зчеплення зі стіною. Але це найбільш витратний за часом процес, так як склад наносять і на шпалери, і на стіну. Тому серед майстрів популярний другий вид клею.
  3. Перед поклейка шпалер стіни також потрібно підготувати: очистити від бруду і пилу, нанести ґрунтовку і добре просушити. Невеликий рада – перед початком роботи, відзначте рівнем вертикаль, щоб уникнути можливих перекосів в подальшому.
  4. Працювати з матеріалом досить складно, так як це дуже ламке і м’яке покриття. Щоб акуратно нарізати шпалери, використовуйте гострий будівельний ніж. Для розеток найкраще заздалегідь зробити заготовку-шаблон. На стику кутів підрізати матеріал потрібно рівно, повторюючи лінії вигину стіни, але не загортаючи.

Окремо хотілося б зупинитися на деяких моментах обклеювання стін корковим матеріалом:

  • пробку не можна заламувати, інакше з’являться тріщини;
  • шпалери клеяться тільки встик;
  • розчин, що клеїть наносять спеціальним шпателем;
  • акриловий клей потрібно наносити швидко на поверхню шпалери і відразу ж клеїти до поверхні;
  • контактний клей залишають на кілька хвилин після нанесення на пробку;
  • завжди дотримуйтесь рекомендацій, зазначених в інструкції по використанню клею;
  • працюйте з шпалерами акуратно, оскільки сліди клею прибрати проблематично.

Пробка досить примхливий матеріал, але зате не токсичний, добре пропускає повітря і оригінальний. Щоб уникнути типових помилок при роботі з цим матеріалом, скористайтеся рекомендаціями вище.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар