Помилки, які роблять інтер'єр простим і незатишним

Від 0
813

Вчиненого декору інтер’єру не існує. Оформлення приміщень залежить від безлічі факторів і, навіть дотримуючись правил, можна допустити прикрі промахи, які зведуть на «ні» всі зусилля по створенню гарного дизайну. Не допускайте цих помилок і будинок буде виглядати набагато краще!

Меблі уздовж стін

Розставляючи меблі, звільніть частину стін. Предмети, розставлені вздовж всієї кімнати створять враження «виставкового залу».

Багато різних відтінків

Пам’ятайте, в одному приміщенні повинно бути не більше трьох локальних кольорів одночасно. Безліч різних відтінків може бути тільки, якщо це близькі тони, похідні від таких трьох кольорів. Тільки таке колірне рішення буде виглядати гармонійно.

Помилки в інтер'єрі

Орнаменти та декори

Уникайте строкатих ефектів. Повинні бути або різні орнаменти в схожих відтінках, або різні кольори, але ідентичні орнаменти.

Предмети інтер’єру

Все ще вважаєте, що кожен предмет інтер’єру має тільки одне призначення? А що якщо м’який пуф стане нічним столиком? А в якості міжкімнатних перегородки використовувати книжковий стелаж? Міняйте призначення предметів! Це простий і модний прийом сучасного декорування, який додає оригінальності.

декоративні стікери

Ще недавно такі популярні настінні наклейки пора утилізувати! Сьогодні вони виглядають старомодно. Якщо вам потрібно розбавити інтер’єр, подумайте про декоративну фарбування або штукатурці.

Пропорції

Пропорції дуже важливі в декоруванні. Велика кімната з величезним диваном? Ні. Маленька кімната зі столиком розміру ХХL? Теж немає. Тільки поєднання різних за розміром предметів допоможе створити гармонію.

Пластиковий куточок поверх шпалер

Уявіть, що обробка в кімнаті виконана красивими і дорогими шпалерами. А зверху на них встановлений пластиковий куточок. Це, як мінімум, вводить в ступор. І виправдання про те, що це захищає їх від пошкоджень, не береться! Якісні сучасні шпалери зітруться не раніше, ніж ви переклеїти їх.

Стики підлогових покриттів

Місць, де «зустрічаються» покриття для підлоги, не повинно бути видно! Краще, якщо стик пройде по центру дверного полотна. Там його не буде помітно і візуальна цілісність приміщення буде збережена.

Стелі зі складним дизайном

Це дивно, але в багатьох квартирах, можна побачити стелю типу Армстронг. Однозначно, складні підвісні конструкції не прикрасять домашній простір. У кращому випадку його місце в офісі, але не більше того. Також уникайте сюжетних картин або візерунків з гіпсокартону на стелі. Правильний варіант для будь-якого приміщення – зробити однотонний стеля з вподобаним вам відтінком.

«Багаті» штори

Найголовніший промах дизайнерів – прагнення до ускладнення оформлення вікон. Не варто використовувати для цього ламбрекени, краватки, кисті-Бассон і інші складні конструкції штор.
Так, оформлення кожного будинку індивідуально. Але прислухавшись до таких простих порад, ви абсолютно точно зробите його більш ергономічним і ефектним!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар