Як жити в квартирі, де йде ремонт

Від 0
435

Не завжди є можливість звільнити квартиру, щоб зробити навіть капітальний ремонт. І стійко пережити цей стресовий період, перебуваючи в цьому ж приміщенні, досить важко, але реально. Головне правильно підготуватися.

Життя в квартирі під час ремонту

Визначте обсяг робіт

На самому початку ремонту необхідно визначитися, які саме роботи будуть виконуватися: «невелика» косметика або капітальна реконструкція? Це допоможе вирішити, чи будете ви переїжджати з кімнати в кімнату, роблячи все поступово, або вести роботи відразу у всіх приміщеннях, живучи на будмайданчику? Звичайно, краще приймати рішення, проконсультувавшись з професійним дизайнером, будівельником, фахівцями по електромонтажних, оздоблювальних і сантехнічних робіт.

Визначившись з типом ремонту, складіть чіткий план і графік. У ньому повинні бути:

  • перелік кімнат;
  • список проведених робіт;
  • вартість матеріалів і робіт.

Правильний час

Якщо під час ремонту ви будете жити в квартирі, починайте його тільки навесні або влітку. У теплі місяці можна сміливо відкривати вікна і провітрювати приміщення, а також в такий час шпаклівка і чорнову підлогу сохнуть швидше.

Звільніть простір

Після складання плану звільніть кімнати від меблів, непотрібних речей і зніміть світильники. Тканини вбирають будь-які запахи, тому м’які меблі і ваші речі необхідно упакувати в поліетилен. Одяг, якою ви користуєтеся, зберігайте в вакуумних мішках.

Домашніх вихованців краще відвезти рідним. Будівельна пил небезпечний для них, а шум від інструментів може сильно лякати.

Життя в квартирі при ремонті

Будьте послідовні

Щоб легше перенести процес ремонту, працюйте послідовно. Виконуйте роботи в одній кімнаті, а в іншій живіть. Починайте з самого маленького приміщення і тільки після беріться за технічно складні приміщення – кухню і ванну. Балкон робиться відразу ж з примикає кімнатою.

Де ж готувати, запитаєте ви? «Польовий» кухнею може служити мультиварка або електроплитка, для підключення яких необхідна тільки розетка. Найскладніше здійснити ремонт коридору та вітальні, так як це прохідні місця. Але і там можна все зробити, не виїжджаючи з квартири, якщо робити обробку поступово, пересуваючи меблі з однієї частини в іншу.

Засоби захисту

На всі дверні прорізи щільно прикріпіть вологу марлю. Така тканина відмінно вбирає будівельний пил, але необхідно полоскати її кілька разів в день. На різні поверхні краще наклеїти маскувальну плівку. Вона запобігає потраплянню шпаклівки і легко знімається без залишку.

У період фарбування поверхонь, шліфування, розпилювання плитки та інших великих робіт мешканцям квартири необхідно користуватися індивідуальними засобами захисту: респіраторами, масками і т.д.

І пам’ятайте, що будь-який ремонт – це випробування на міцність. У такий непростий період зберігайте добрі відносини всередині сім’ї і почуття гумору. Тоді все пройде гладко.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар