Практичний інтер'єр: щоб прибирання було робити простіше

Від 0
987

Всі люблять порядок і чистоту в будинку. А ось забиратися – не дуже. Саме тому, щоб процес збирання не був стомлюючим і занадто частим, подумайте про те, як зробити його більш легким, ще на стадії дизайн-проекту.

практичний інтер'єр

Підлогове покриття

Вибираючи плитку, ламінат, паркет або інше підлогове покриття, віддавайте перевагу матеріалу, в якому немає яскраво виражених поглиблень або борозенок. Прибирати пил і бруд з них завжди складно. Для цього потрібно використовувати щітки або пароочищувачі. Якщо в приміщенні буде проводитися монтаж плитки, зупиніть свій вибір на матеріалі великого формату. Тоді вам буде легше здійснювати очищення затірки.

Найбільш схильна до забруднень в будь-якому будинку – передпокій. Незалежно від того, яке покриття ви виберете для цього приміщення, обов’язково біля входу в будинок покладіть прогумований килимок з каучукової підкладкою, що запобігає ковзанню. Він також повинен мати короткий ворс, добре вбирає вологу. Частка такого килима дуже проста. Це можна робити за допомогою пилососа або в пральній машині. Із зовнішнього боку дверей також потрібен килимок – ПВХ або кокосовий.

Килими

У будь-якому приміщенні килими – головні пило- та грязесборніков. Щоб на їх чистку йшло як можна менше часу, купуйте покриття з частим малюнком і максимально коротким ворсом. Якщо є можливість, замініть їх на невеликі постілки, які вийде випрати в пральній машині.

Кухня

На кухні панує агресивне середовище: високі температури, вологість, пари. Для облаштування цього приміщення потрібно купувати прості в догляді матеріали: акрил, натуральний або штучний камінь, керамічну плитку, керамограніт. На них не видно відбитки і вони відмінно перенесуть всі види прибирання. Краще, щоб поверхня була з строкатим і часто повторюваним малюнком.

На кухні стоїть поставити вбудовану техніку. Так у вас буде мінімальна кількість щілин, в яких накопичується жир.

Меблі

Меблі будь-яких відтінків вимагатиме чистку не так часто, якщо її поверхня напівматова. Любіть глянець? Тоді оснастите меблі великими ручками. А у м’яких меблів завжди повинні бути знімні чохли.

Ліжка, крісла, комоди і інші предмети інтер’єру варто купувати на ніжках. Під ними завжди легше прибирати.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар