Ремонт квартир і можливі порушення закону

Від 0
774

Не варто плутати ремонт квартири в центрі Києва і ремонт у власному заміському будинку: в повному обсязі, що можна зробити в котеджі дозволено в столиці. Що необхідно знати, щоб випадково не порушити закон?

Як не порушувати закон під час ремонту квартир

  1. недотримання тиші– найбільш часте порушення законодавства при ремонті в квартирах. З одного боку сусід з дрилем – просто ситуація з анекдоту. З іншого, тишу необхідно дотримуватися тільки в нічний час, тому все галасливі роботи краще перенести на день, а ввечері займатися укладанням кахлю при ремонті санвузла, наприклад.
  2. Складнощі перепланування.Іноді, щоб збільшити простір квартири, зробити її більш зручною і функціональною необхідно прибрати стіни, створити додаткові перегородки або арки … Перш ніж приступити до демонтажу необхідно з’ясувати наскільки можлива подібна перепланування: якщо вона стосується несучої стіни, то здійснити її законним способом не вдасться. Крім того, це створить небезпечну ситуацію в будинку, особливо, для тих, хто живе на нижніх поверхах багатоповерхівок. Просту стіну-перегородку прибрати можна без шкоди для безпеки, але все ж краще уточнити чи зручно буде вносити її в кадастровий план. Вибрати в квартиру після ремонту міжкімнатні двері або арки можна самостійно, якщо прорізу не переміщені на нові місця щодо плану-схеми житла.
  3. Збільшення площі житла.Часто господарям квартири хочеться додати до квартири частина сходової клітки, встановивши додаткові двері. Тут можуть підстерігати складності з міською пожежною службою та різними комунальними службами, особливо якщо за зачиненими дверима опинилися електролічильники. Крім того, іноді власники житла на останніх поверхах будинків намагаються додати в своє володіння горища або перебудувати мансарди, а це конфлікт не тільки з пожежниками, але і з містобудівниками та архітектурними службами міста.
54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар