Основні етапи ремонту будинку

Від 0
1265

Щоб в процесі ремонту отримати саме те, про що мріялося, необхідно все детально спланувати, адже хороша підготовка – вже півсправи.

Етапи проведення ремонтних робіт

Можна виділити наступні основні етапи ремонту будинку:

  1. підготовчий: Сюди відносяться грошові та часові розрахунки, планування і визначення порядку робіт, вибір підрядників і закупівлі.
  2. Демонтаж старого інтер’єру – логічний, якщо мова йде не про новобудову, а про ремонт житлової квартири в Києві.
  3. монтаж комунікацій в сучасному світі включає не тільки проведення електричних проводів і розеток, але і оптоволоконний Інтернет, системи безпеки (пожежогасіння або сигналізації при проникненні в приміщення сторонніх осіб).
  4. специфічні етапи: Створення перегородок, штукатурка, стяжка, монтаж гіпсокартону, установка плитки та сантехніки. Всі ці дії можуть знадобитися при повному капітальному ремонті і переплануванні житла, або тільки деякі з них, коли планується реставрація окремих приміщень.
  5. Оздоблювальні роботи: Фарбування і поклейка шпалер, установка підлогового покриття.

Де купувати будівельні матеріали для ремонту краще визначити теж в процесі підготовчого етапу: від цього буде залежати загальна вартість і час проведення ремонту. Якщо ремонтні матеріали не дефіцитні, то не обов’язково купувати їх заздалегідь і влаштовувати з квартири склад, проте, деякі матеріали варто замовити завчасно. Як правило, елітний ремонт кухні або вітальні вимагає імпортної настінного або підлогової плитки, а також специфічної світлотехніки, доставка якої з-за кордону становить до двох-трьох тижнів.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар