Ремонт квартири: які помилки не можна допускати, щоб потім все не переробляти

Від 0
332

Починаючи ремонт квартири, кожен хоче отримати ідеальний результат. Але, через деякі помилки, все може вийти зовсім не таким, як бачилося в мріях. Тому важливо пам’ятати про деякі нюанси, які люди часто не помічають.

Дешеві матеріали

Якщо бюджет невеликий, кожному хочеться заощадити. Але, економія на матеріалах точно не приведе ні до чого хорошого. Паперові шпалери почнуть втрачати зовнішню привабливість вже через кілька місяців, дешевий ламінат втратить презентабельність через пару років. Тому важливо вибрати те, що буде красиво виглядати, довго служити і коштувати так, щоб не довелося брати кредити. Сьогодні на ринку є багато матеріалів з оптимальною якістю і вартістю. Наприклад, можна використовувати фотошпалери. Вони стануть і прикрасою, і оздобленням для стін.

Неправильне зонування простору

Сьогодні модно розділяти приміщення на зони, і це, дійсно, прекрасне рішення. Але, щоб все вийшло красивим і гармонійним, варто порадитися з дизайнером. Тому що зонування простору залежить від багатьох нюансів, починаючи від освітлення приміщення і закінчуючи кольоровою гамою. Якщо зонувати приміщення без допомоги професіонала, швидше за все в кімнаті просто утвориться нагромадження меблів.

Кольорова гама

Люди досі часто вибирають кольори, орієнтуючись тільки на особисті переваги. Але це неправильно. Тому що, вибираючи колір, потрібно звертати увагу на багато нюансів. Зокрема, на освітлення приміщення, його призначення, площу і стиль дизайну. Наприклад, в спальні не можна використовувати червоний колір, тому що він не дасть спокійно відпочивати. При цьому червоні елементи допустимі, але вони повинні бути в невеликій кількості і поєднаються зі світлим, спокійним основним кольором. Якщо кімната виконана в мінімалізмі, то різнобарвні шпалери, велика кількість строкатих деталей – це теж поганий вибір.

Неправильне освітлення

З освітленням люди часто допускають безліч помилок. Наприклад, десять років тому в багатьох квартирах можна було побачити точкове освітлення. Хоча, підходить воно тільки для ванної кімнати та приміщень, де потрібно підсвітити певні зони. Наприклад, точкове освітлення використовують в ювелірних магазинах, щоб зробити акцент на прикрасах. Також з його допомогою можна освітити стільницю на кухні.

Крім того, точкове освітлення ще й фінансово невигідне. Набагато легше поміняти дві-три лампочки в люстрі, ніж дванадцять. Тому вибираючи світильники, потрібно думати про те, над якими зонами вони будуть розташовані, наскільки гарне денне освітлення і чи є необхідність в тому, щоб монтувати конкретний освітлювальний прилад. Тому що люстри з декількома ярусами і вишуканим декором прекрасно виглядають в просторих залах з високими стелями, але в маленькій кімнаті вони будуть візуально займати весь простір і заважати.

Дешеві розетки і вимикачі

Дешеві розетки – це дуже велика проблема. На них точно не можна економити, тому що вони можуть стати причиною короткого замикання. Те ж стосується і вимикачів. Також важливо підбирати правильний тип розеток. Наприклад, не варто ставити англійський варіант, якщо всі прилади підходять для стандартних розеток. І, звичайно ж, не можна економити на кількості. Тому що це призведе до справжньої павутині на підлозі з подовжувачів.

Багато компактних меблів

Для маленької кімнати меблі-трансформер – це прекрасний варіант. Але не можна ставити її в усіх приміщеннях. Тому що кімната може виглядати непропорційно. Замість цього краще зменшити кількість елементів, а для речей використовувати стінні шафи, організовувати лоджії під місця для зберігання. Є багато хитрощів, завдяки яким можна зробити приміщення вільним, при цьому мати місце, куди можна заховати речі.

Надмірний декор

На пострадянському просторі люди досі часто несуть в будинок все, що може здатися гарним: статуетки, іграшки, календарики, магнітики. Це, звичайно, мило, але, врешті, виходить не еклектика, а строкатий набір речей, нагромаджених на всіх полицях. А ще, великою проблемою є позолота, адже в дев’яностих вона була символом багатства і процвітання. Про штучні квіти краще взагалі промовчати, на щастя, їх уже рідко можна зустріти в квартирах, але ще десять років тому вони прикрашали буквально кожен будинок.

При виборі декору важливо, щоб він повністю відповідав обраному стилю і поєднувався кольоровою гамою з іншими елементами, меблевих гарнітурів. Важливо усвідомлювати, що навіть якщо картина дуже подобається, потрібно думати не про свої смаки, а чи буде вона гармонійно доповнювати інтер’єр або стане безглуздою плямою.

Пам’ятаючи про ці прості правила, можна уникнути багатьох помилок, через які приміщення може стати некомфортним для всіх, хто там знаходиться.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар