Ремонт офісних приміщень

Від 0
473

Витертий підлогу, що прийшли в неохайне стан стіни, потемнілий стелю – все це не тільки негарно, але й вбиває ентузіазм співробітників, зменшує інтерес до виконуваної роботи. Правильне і акуратне обладнання робочих місць додасть привабливий зовнішній вигляд офісу, вигідно презентує компанію клієнтам і підвищить працездатність тих, хто трудиться в ній. Але як виконати облаштування офісних приміщень?

Ремонт офісного приміщення

Особливості ремонту офісних приміщень

В першу чергу, слід відмовитися від скупчення строгих столів, оргтехніки і перегородок з панелей. При створенні дизайну слід спиратися на специфіку діяльності фірми. Має сенс також врахувати побажання співробітників. Вони можуть підказати вам корисні деталі, які дозволять зробити простір більш комфортним і максимально ефективним. Обов’язково подумайте про те, щоб створити при ремонті додаткові робочі місця (з запасом). Для кожного працівника слід обладнати своє місце, навіть якщо офіс має невелику площу. Це можна зробити за допомогою перегородок. Краще зробити їх прозорими. Так офіс буде здаватися світліше і візуально просторішим.

Особливу увагу приділіть зоні ресепшена. Саме це обличчя компанії. Тут клієнти, які вперше потрапляють до вас, складають свою думку про фірму, яка може зберегтися і в подальшому.

Дизайн офісу повинен включати не тільки детальне опрацювання робочих місць, а й просторів, де працівники відпочиватимуть, проводити загальні збори і приймати їжу. Куточок для відпочинку та міні-кухня можуть бути зовсім невеликими, але при цьому там потрібно розмістити мінімальний набір техніки:

  • мікрохвильову піч;
  • кавоварку;
  • умивальник;
  • електрочайник.

Повірте, така турбота про співробітників буде оцінена ними по достоїнству.

На що звернути увагу?

Один з головних питань в офісі – розводка електромереж. Складіть детальну схему відповідно до плану робочих місць. Обов’язково подумайте, кому з працівників важливо, щоб під рукою був принтер, кому потрібен поряд телефон, а кому потрібна в крокової доступності інша техніка.

Вибираючи оздоблювальні матеріали, розглядайте покриття високої якості. В офісному просторі дійсно активно переміщається безліч людей – співробітники і клієнти. Побутові ламінати або лінолеум при такому навантаженні втратять свій зовнішній вигляд буквально через пару місяців. Краще встановити матеріали, які мають високий ступінь зносостійкості.

Вся обробка повинна бути стриманого ділового стилю, щоб не відволікати співробітників. Для облицювання стін підійде декоративна штукатурка. Дизайнерські вишукування недоречні в даному сегменті. Але застосування логотипів, товарних знаків або емблем компанії вигідно підкреслить зовнішній вигляд офісу.

Найбільш оптимальним рішенням для оформлення стелі є натяжні конструкції. Ви отримаєте рівне полотно, яке не вимагає додаткового догляду і відрізняється довговічністю.
Кондиціювання в офісі найкраще забезпечать стандартні спліт-системи, а безпека – датчики задимлення і датчики руху.

Пам’ятайте, що якщо ви орендуєте приміщення, то всі питання життєзабезпечення (вентиляція, каналізація, віконні конструкції) має вирішувати власник будівлі. Так само як і капітальний ремонт, це зона його відповідальності, а не орендує організації.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар