Гідроізоляція підлоги під стяжку - що це таке і навіщо вона потрібна?

Від 0
2999

Гідроізоляція підлоги – важливий етап ремонту. Це те, що допоможе забезпечити захист від проникнення вологи в будинок ззовні і стяжку від підвищеної вологості, яка в умовах вогкості швидко руйнується. Особливо важливо виконати гідроізоляцію в приміщеннях, де існує підвищений ризик затоплення: ванна, кухня, басейн і т.д.

гідроізоляція підлоги

Гідроізоляція під стяжку – необхідна умова і для якісного укладання підлогового покриття. Цементний склад завдяки їй вийде більш міцним і вирівняти поверхню буде набагато простіше. Вкрай важливо виконати гідроізоляцію в будівлях, де немає підвалу. Такі будинки частіше страждають від вологи, яка надходить з грунту по мікропорами.

Основні види

Гідроізоляція – це по суті формування гідробар’єру. Використовуються для цього різні матеріали, що не пропускають воду. Залежно від того, які з них ви будете застосовувати, гідроізоляція буває декількох видів:

  • Обклеювальна. Передбачає нанесення рулонних або листових матеріалів на картонній або синтетичній основі. Щоб забезпечити еластичність, їх нагрівають, а потім наплавляють на підготовлену поверхню підлоги. Працювати з такими матеріалами дуже незручно в невеликих приміщеннях, тому такі роботи виконують тільки майстри з відповідним досвідом і навичками.
  • Фарбувальна. Проводиться за допомогою мастики на основі полімерів або бітуму. Матеріал проникає в пори бетону, закупорюючи їх, тобто закриваючи шляхи проникнення для вологи. Наносити мастику слід в кілька шарів. Кожен з них ретельно просушується.
  • Обмазочная. Полімерні склади, в яких є дрібний кварцовий пісок, цемент і пластифікатори, наносяться на підготовлену і очищену поверхню за допомогою шпателя і кельми. Просушка кожного шару займає 6-8 годин.
  • Лита. На підлогу наносяться шляхом наливу холодним або гарячим способом гідрофобні матеріали. Використовуватися можуть різні склади.
  • Просочує. Передбачає нанесення водовідштовхувальним просочення, що заповнює мікротріщини глибиною до 18 см.

Який би тип гідроізоляції ви не вибрали, враховуйте, що правильно нанесений шар повинен формувати гідрокорито, герметичне по всій площі. А також потрібно зробити так, щоб воно було з заходом на стіну на 20-30 см.

54321
(1 голос. Середнє 5 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар