Ремонт в квартирі: 8 помилок, які слід уникати

Від 0
554

Облаштування приміщень – це творчий і цікавий процес, який крім гарного смаку вимагає і технічних знань. Продумати порядок виконання робіт і кінцевий результат потрібно заздалегідь, інакше велика ймовірність допустити грубі помилки, виправити які буде не так просто.

Помилки в ремонті квартири

Відсутність вбудованих шаф в передпокої

Відмова від вбудованих гардеробних систем – найпоширеніша помилка. Навіть якщо приміщення маленьке, дизайнери рекомендують виконати перепланування. Це дозволить зробити кімнату більш просторою і легкою.

Відсутність стилю

Дизайн повинен бути гармонійним в усій квартирі, тому рекомендується дотримуватися єдиного стилю. Щоб підкреслити індивідуальність кожного члена сім’ї, можна оформити спальні в різних відтінках з використанням відповідного декору. За основу краще взяти бежевий і білий колір.

Неправильне проектування кухні

Головним завданням дизайнера при складанні проекту кухні є функціональність і зручність. У маленьких і великих приміщеннях працюють абсолютно різні принципи ергономіки. Це важливо розуміти і враховувати при ремонті.

Надлишок відкритих полиць

Сучасні дизайнери все рідше використовують такі полки при створенні проекту. По-перше, це найбільш популярне місце для скупчення пилу, а по-друге не завжди на полицях вдається підтримувати ідеальний порядок. Але це не означає, що в інтер’єрі не повинно бути жодної відкритої полки.

Брак розеток у ванній

Розетки встановлюють в різних місцях і на зручній відстані. Ретельно продумайте якими приладами ви буде користуватися – фен, електробритва, плойка, праску і т.д. А також яка техніка і де буде розміщена у ванній кімнаті.

Освітлювальні прилади без регулювання потужності

Диммери – це найкращий винахід сучасності. Вони дозволяють регулювати рівень потужності будь-якої лампи або світильника. Будуть доречні в будь-якому приміщенні.

Відсутність теплої підлоги

Встановлення теплої підлоги подарує комфорт і затишок вашій квартирі. Сучасні системи оснащені спеціальними таймерами, які включаються за часом, наприклад, за годину до вашого пробудження або приходу додому.

Нерівні стіни і меблі під замовлення

Установка меблів, виконаної на замовлення, може стати проблемою, якщо в приміщенні не ідеально рівні стіни. А виправити нерівність буде не так-то просто, та й розміри меблів будуть вже не ті, що треба.

Ми розглянули 8 найпоширеніших помилок при виконанні ремонтних робіт. Враховуйте ці рекомендації і ваша квартира обов’язково буде красивою, сучасною і комфортною.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар