Розширення кімнати за допомогою лоджії або балкона

Від 0
731

Розширити кімнату, з’єднавши її з балконом – практична ідея, особливо, якщо мова йде про невеликій квартирі. Важливо подбати про облицювання і утепленні стін, підлоги і навіть стелі. Як спланувати такий ремонт?

розширення кімнати

  • Перше, про що слід подбати при ремонті квартири в Києві – це утеплення стін і підлоги для того, щоб у розширеній кімнаті було затишно навіть в холодну пору року. Якщо на балконі стояли старі дерев’яні вікна, їх доведеться змінити на надійні і сучасні, що володіють максимальними енергозберігаючими характеристиками.
  • Наступний крок до розширення простору – усунення балконних перегородки. На цьому етапі слід демонтувати вихід на балкон. На його місці можна залишити симпатичну перегородку з функціями полки або столу. Можна також оформити перепланування під гарний арочний отвір або повністю позбутися від входу. Батареї при цьому переносяться на найближчу стіну.
  • Ремонт офісу в Києві також може припускати розширення за рахунок лоджії, світлий просторий кабінет, поєднаний з балконом – виграшний варіант.
  • Цікаво виглядати буде підлогу, піднятий за принципом подіуму. Таким чином, простір залишиться єдиним, але розділеним на зони.

Отже, розширення кімнати за допомогою лоджії або балкона включає наступні етапи:

  1. Отримання документів, необхідних для перепланування.
  2. Скління.
  3. Утеплення поверхонь.
  4. Проводка електрики.
  5. Закриття стін гіпсокартонними листами.
  6. Оформлення колишньої лоджії в стилістиці кімнати, до якої вона приєднана.

Як тільки шість етапів такого перепланування будуть закінчені, кімната знайде абсолютно новий вид, в ній з’явиться більше простору і світла, а за умови креативного підходу до дизайну приєднаної споруди, звичайна спальня або кухня можуть перетворитися до невпізнання.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар