"Розумний будинок" - без чого не обійтися в заміському будинку?

Від 0
318

У заміському будинку нерідко трапляються надзвичайні ситуації – світло відключили, виявилася протечка, в приміщення незаконно проникли. У міських умовах відповідні служби порятунку точно відреагують оперативно на ваше прохання про допомогу. Але чим далі ви від міста, тим трагічніше можуть бути наслідки деяких ситуацій. Саме тому варто обладнати свій заміський котедж системою «Розумний будинок». І краще, щоб вона була з відправкою смс.

Розумний дім

Пожежі і задимлення

Навіть якщо ви використовували негорючі матеріали при зведенні будинку і обробили поверхні різними просоченнями, пожежа може виникнути. Ніхто від нього не застрахований.

Система «Розумний будинок» може:

  • відправити повідомлення під час пожежі не тільки вам, але і вашим друзям, родичам і сусідам;
  • видати звуковий і світловий сигнал, який приверне увагу перехожих;
  • створити світлову доріжку в приміщенні, яка допоможе знайти вихід з дому навіть при сильному задимленні;
  • відключити електроживлення.

Протікання

Якщо вас немає вдома, а трапилася протечка, гарантовано доведеться після усунення неприємності міняти набряклий паркет і зіпсовану меблі. Але при наявності системи «Розумний будинок» можна зв’язати клапани перекриття води і датчики протікання. У «потоп» вода буде перекрита автоматично, а ви отримаєте про це повідомлення.

Витік газу

Природний газ не має запаху і безбарвний, але при цьому вибухонебезпечний. Захистити житло допоможе зв’язка клапана перекриття і датчиків витоку. Крім цього, підключити сирену, яка сповістить про аварію.

Зловмисники

Бездротова система «Розумний будинок» за допомогою датчиків руху, сирен, камер відеоспостереження і гри світла буде протистояти зловмисникам. Вона може:

  • зберегти записи з відеокамер в «хмару»;
  • включити звуковий сигнал;
  • створити імітацію присутності, не даючи відстежити ваш режим дня;
  • відправити оповіщення в охоронну систему або вам.

Як бачите, це дуже зручно і гарантує безпеку в різних ситуаціях. Якщо вас лякає дорожнеча таких пристроїв, просто подумайте, скільки ви заощадите, встановивши її.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар