Шпалери за шафою - за і проти

Від 0
324

Одні з найбільш палких дебатів серед тих хто робить ремонт розпалюються з приводу економії оздоблювальних матеріалів в місцях, які «ніхто не бачить». Дизайнери категоричні – шпалери повинні бути наклеєні по всій поверхні стін. Чому ж краще не економити таким способом?

Подумайте про майбутнє

Раніше меблі купувалася «раз і назавжди». За радянських часів вона була дефіцитом, в 2000-і – досить дорогої покупкою. Зараз меблі змінюють навіть частіше, ніж роблять ремонт. По крайней мере, багато її просто переставляють. Саме тому шпалери повинні бути по всій поверхні стін в приміщенні, незалежно від того, де і як буде стояти шафа, ліжко, диван. А схаменувшись через час, ви можете не знайти таких же матеріалів, щоб заклеїти негарний пробіл.

Шпалери за шафою

Не створюйте зайві труднощі

Купити шпалери для всієї кімнати набагато легше, ніж розрахувати потрібну кількість шпалер, викроюючи метри на стінах за шафою. Якщо вам не вистачає коштів на вподобані шпалери, не зменшуйте його кількість. Постарайтеся знайти інший варіант, адже навіть майстрам зручніше зробити всю стіну одним нехай і недорогим матеріалом, ніж вирізати і зображати щось з обрізків.

Придбали дійсно дорогі шпалери в невеликій кількості в магазинах з великою знижкою перед зміною колекцій? Якщо у вас є рулон дійсно відмінного матеріалу, просто використовуйте його для акценту в приміщенні. Наприклад, на одній стіні, в нішах, для оформлення «смужок» на стінах. А для обробки решті площі використовуйте інший матеріал.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар