Сучасний ремонт ванної кімнати

Від 0
580

Затишок повинен бути в кожному квадратному метрі квартири, включаючи ванну кімнату. Але як же зробити сучасний ремонт ванної , якщо її площа близька до мінімальної позначки? Ми допоможемо розібратися з усіма нюансами процесу.

Послідовність ремонту у ванній

Робити ремонт у ванній можна двома способами: власними зусиллями, або за допомогою ремонтному бригади. Звичайно, другий варіант – краще рішення, яке забезпечить 100% якісний результат.

Последовального ремонту в Вано

Демонтаж

Перше, що необхідно зробити – демонтаж старих труб, сантехніки, настінного покриття, статі та інших важливих конструкцій. Після того, як все старе прибрано, саме час приступити до монтажу нових труб, сантехніки, каналізаційної та електричної системи.

Трубопровід, витяжка і проводка

Важливо передбачити хорошу витяжку. Особливо, якщо ванна кімната має невелику площу. Це дозволить повітрям не застоюватися всередині приміщення. Для цього потрібно провести до вентиляційної решітки витяжної електровентилятор. На цьому етапі не зайвим буде розмістити розетки на рівні пральної машини, водонагрівача і у раковини, для зручності використання фена.

Після того, як все встановлено, включаючи новий трубопровід, можна переходити до наступного етапу.

Вирівнювання і оздоблення стін

За допомогою штукатурки потрібно приховати явні дефекти стін. Якщо нерівності занадто видаються, завжди можна використовувати вологостійкий гіпсокартон. Після цього стіни грунтуються і обробляються завчасно підібраним матеріалом (ПВХ панелі, плитка, камінь). Детальніше про обробку стін у ванній читайте тут .

Сучасний ремонт у ванній

Вибір і установка ванній

В ході сучасного ремонту ванної вкрай важливо підібрати головний об’єкт кімнати. Найбільш популярними залишаються чавунні, сталеві і акрилові ванни. Чавунні славляться великою вагою. Її важко встановлювати, але в результаті вона може прослужити більше 50 років, а то і все 90. Сталеві – не найкращий варіант. Вони погано тримають тепло, а шум від її використання може зіграти злий жарт.

Відмінним варіантом залишаються акрилові ванни. Вони дуже зручні в установці, а експлуатація – суще задоволення. Для того, щоб краще зафіксувати її на підлозі, поліпшити шумоізоляцію, рекомендується заповнити проміжок між ванною і підлогою монтажною піною.

Оздоблення стелі

Ми на фінішній прямій. Справа залишилася за фінальної обробкою стелі. Якщо ви хочете отримати надійну, естетичну та довговічну конструкцію, краще використовувати пластикові або алюмінієві панелі. Звичайно, їх монтаж – процес не з простих, а вартість може гарненько вдарити по сімейному бюджету, але з такою стелею можна ні про що не переживати.

Установка сантехніки

Нарешті, по завершенню всіх робіт, можна встановлювати всі сантехнічні прилади: унітаз, полотенцесушитель, водонагрівач, пральну машину і т.д. Якщо всі прилади спочатку будуть справні, то ніяких проблем виникнути не повинно.

Після такого простого ремонту ваша ванна знайде риси цілком собі сучасної кімнати, з усіма зручностями і необхідним функціоналом.

Якщо у вас виникли труднощі з одним з етапів ремонту, телефонуйте до нас! Ми займаємося ремонтом квартир в Києві допоможемо не тільки впоратися з будь-якими проблемами, але і остаточно завершити процес. Якщо вам потрібно ремонт ванною з нуля, то наші фахівці завжди готові до роботи. Все, що для цього потрібно – набрати наш номер телефону!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар