Технологія заливки наливної полімерної підлоги

Від 0
1328

Зробити якісним покриття підлоги дуже важливо. Тільки на ідеально рівній поверхні ви зможете без праці укласти оздоблювальний матеріал (плитку, ламінат, лінолеум і т.д.). Один з кращих варіантів для створення рівного і міцного підлогового покриття – наливні підлоги. Але при їх створенні вкрай важливо неухильно дотримуватися технологію заливки.

Наливна полімерний підлогу

Інструменти для заливки

Для роботи потрібно мати наступні пристосування:

  • Посуд для суміші. Це можуть бути відра, обсяг яких не менше 30 л.
  • Дриль із міксером.
  • «Ракель» для розподілу матеріалу.
  • Шпатель.
  • Голчастий і аераційний валик.
  • Розчинник для очищення інструментів.
  • Захисні окуляри і рукавички.

Створення основи під наливна підлога

Успішне виконання роботи залежить від якісної підготовки підстави. Краще, якщо це буде стяжка з бетону. Але для цих цілей можуть застосовуватися і чорнові підлоги з кераміки, металу або дерева. Вони повинні бути ідеально рівними. Допускаються нерівності не більше 2 мм. Не можна, щоб на них були сліди жиру або масла.

Перед заливанням полімерного статі обов’язково потрібно покрити чорнову поверхню ґрунтовкою глибокого проникнення. Наносять її пульверизатором або валиком. Якщо поверхня покрилася пухирями або побіліла, це означає, що в кімнаті занадто висока вологість. Необхідно додатково провітрити і просушити приміщення. Всі виявлені дефекти на поверхні краще зашпаклювати.

Заливка

Щоб визначити товщину шару полімерного статі, потрібно знайти нульовий рівень. Можна зробити це лазерним або звичайним рівнем. Кількість необхідних упаковок складу для заливки можна визначити, керуючись витратою матеріалу від виробника. Суміш поставляється мішками вагою 15-30 кг. На упаковках завжди є інструкція по замешиванию розчину. Дотримуючись її, ви з легкістю отримаєте рідкий розчин, по консистенції схожий на кисіль. Ні бульбашок, ні грудочок в ньому не повинно бути.

Після замішування постарайтеся швидко нанести суміш на підставу, так як вона швидко застигає (через хвилин 30). Саме тому її замішують, як правило, кількома партіями. Важливо при цьому зберігати однакові пропорції води і сухої речовини, щоб у всьому приміщенні покриття вийшло однорідним.

Спочатку потрібно буде викласти базовий шар, рівномірно розподіливши всю суміш і видаливши надлишки повітря. У великих приміщеннях заливку краще виконувати частинами, використовуючи шахову схему.

Фінішний шар товщиною в кілька міліметрів заливати слід через кілька днів. Після його застигання підлогу покривається лаком. Це робить покриття блискучим і збільшує його термін експлуатації.

Технологія заливки передбачає застосування різних ефектів, наприклад, спеціальних блискіток, малюнків полімерними або акриловими фарбами. Можна приклеїти потрібне зображення і після покрити поверхню лаком. Але створення такого покриття обійдеться замовнику значно дорожче, тому роблять його дуже рідко.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар