Як уберегти меблі під час ремонту?

Від 0
813

Будівельна пил, бризки шпаклівки та інші «радощі» супроводжують будь-який ремонт. При попаданні на поверхню меблів від них залишаються сліди, видалити які дуже проблематично. Тому перед початком ремонтних робіт необхідно захистити предмети інтер’єру.

Ідеальний варіант

Ідеально, якщо рятувати нічого не треба. Краще зробити ремонт до покупки меблів або винести її з приміщення. Але не завжди цей варіант можна здійснити. Тому, поговоримо про інші простих і ефективних методах захисту.

Меблі під час ремонту

Захист від пилу

Часто можна спостерігати в будинку, де проводиться ремонт, меблі, закриту тканиною. Старі простирадла не підходять для захисту шаф, стелажів, ліжок, диванів. Так, на її поверхню осяде значно менше пилу, але вона все ж осяде. Для меблів потрібно купити будівельну плівку. Їй закривають всі поверхні і скотчем склеюють місця стиків.

Захист від механічних пошкоджень

Тонка плівка захистить від пилу і бризок будівельних матеріалів, а ось від подряпин і ударів – немає. В цьому випадку допоможе «пупирчатая» плівка або тканинний матеріал. Можна використовувати старі ковдри. Обертати потрібно кожен предмет меблів окремо.

Після закінчення робіт знімати захист слід дуже акуратно. Це допоможе запобігти попаданню сміття і пилу, що накопичилися в складках, на меблі.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар