Види міжкімнатних дверей

Від 0
550

Неправильно підібраний вид міжкімнатних дверей в змозі зіпсувати враження навіть від самого вишуканого ремонту. Тому, вибираючи їх, слід розглядати всі види дверних конструкцій. На сучасному ринку асортимент таких виробів надзвичайно величезний, тому, щоб полегшити вам цю задачу, ми розділили їх на окремі категорії.

дверні конструкції

Матеріал

За матеріалом виготовлення дверей бувають:

 • Скляні. Найчастіше використовуються при створенні сучасних інтер’єрів. Виготовляються вони із спеціального загартованого скла із захисною плівкою. Це забезпечує безпеку, так як при розбиванні воно не утворює гострих осколків.
 • Пластикові. Ідеально підходять для офісних приміщень та приміщень з підвищеною вологістю. Відрізняються невеликою ціною, легкістю і стійкістю до вологи.
  З МДФ. МДФ облицьовують дерев’яний каркас, а його заповнення може бути виконано з пористого картону або схожого матеріалу. Це відмінна альтернатива дерев’яним дверям.
 • Дерев’яні. Мають гарну текстуру і різне забарвлення, мають підвищену міцність і довгим терміном експлуатації.
  Металеві. У міжкімнатних конструкціях в основному металеві деталі (алюміній або нержавіюча сталь) комбінуються зі склом або іншими матеріалами.

Конструкція

За типом конструкції виділимо такі варіанти:

 • Одностулкові. Класичний варіант з одинарним полотном, яке повністю закриває собою отвір.
 • Двостулкові. Передбачає наявність полотна, що складається з двох рівних за розміром частин. Такі вироби найкраще підходять для оформлення широких прорізів – більше 1 м.
 • Полуторні. Це два полотна, одне з яких відрізняється меншою шириною і фіксується нерухомо. При необхідності розширити отвір його можна відкрити.

Варіанти міжкімнатних дверей

Механізм відкриття

За принципом приведення в рух полотна розрізняють 4 основні категорії дверей:

 • Орні. Полотно кріпиться на петлі. Відкрити його можна рухом на себе або від себе, або навіть в обидві сторони. Особливість цієї конструкції в тому, що для неї необхідно додаткове місце (для розорювання).
 • Розсувні. Це компактні двері купейного типу – полотно рухаються по напрямних роликах, зміщуючись уздовж стіни.
 • Складено. Можуть бути типу книжка або гармошка. Вони складаються з 2-3 частин і складаються при натисканні. Рушійний механізм – бігунок і рейки.
 • Поворотні. На роторному механізмі. Вони відкриваються, повертаючись в отворі в будь-яку сторону.

Визначаючи який тип дверей найбільше підходить вам, обов’язково враховуйте не лише вартість конструкції, а й розмір, і конфігурацію приміщення.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар