Як правильно укладати ламінат по діагоналі?

Від 0
475

Діагональне укладання ламінату досить складний і не так часто зустрічається спосіб оформлення статі. Найчастіше його використовують для того, щоб зробити кімнату візуально ширше. Але і в великих приміщеннях такий вид покриття буде виглядати оригінально і цікаво.

Підготовка підлоги до укладання ламінату

Перш ніж приступити до оформлення статі, потрібно перевірити його на наявність нерівностей. Бетонна підлога перевірити не важко. Але що робити зі старим дерев’яною підлогою? Спершу його потрібно розкрити і ліквідувати щілини між лагами і бетонною підлогою. Повернути старі дошки назад і отциклевать. Зверху покласти плити з ДСП або фанеру товщиною 1,2-1,5 см. І тільки потім перевірити на наявність нерівностей.
Укладання ламінату по діагоналі

Як виконати укладку

Щоб якісно виконати укладку, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  1. Покладіть на підлогу поліетиленову плівку. Вона потрібна, щоб запобігти появі вогкості.
  2. Потім простягніть шнур. Він повинен бути добре натягнутий. Це буде своєрідним орієнтиром напрямку укладання для вас при подальшій роботі.
  3. Далі постеліть плівку з поліпропілену або коркове покриття. Це буде підкладкою, яка виконає амортизирующую і теплоізолюючу функцію.
  4. Почніть укладання з центру кімнати і поступово рухайтеся до кутів. Не забувайте залишати зазори між панелями і стіною.
  5. Щоб з’єднати дві панелі, прикладіть одну панель до іншого під кутом і випрямити.

Такий вид укладання має більше відходів, ніж звичайний. Але не поспішайте викидати отпіленние залишки ламінату, вони стануть в нагоді для іншого боку кімнати.

Як укласти ламінат по діагоналі

Пара секретів наостанок

Щоб укласти останню панель біля стіни майстри використовують спеціальний інструмент – скобу для укладання ламінату. Це вигнута по обидва боки пластина, виготовлена ​​з металу. З її допомогою підбивають останню панель в ряду, щоб вона щільно прилягала до попередньої. На інструменті є спеціальні протектори, які захищають підлогове покриття від механічних пошкоджень і подряпин.

Після того, як оформлення статі буде готово, залишається тільки встановити плінтуси. На бетонні стіни ми рекомендуємо кріпити їх за допомогою “рідких цвяхів” або дюбелів, на дерев’яні – шурупами або саморізами.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар