Види оздоблювальних матеріалів для стін

Від 0
1061

Перше, від чого залежить враження про інтер’єр і в цілому про приміщенні – це обробка стін. Але перш ніж приступати до вибору способу, необхідно ретельно вивчити не тільки можливості ринку, але і практичність пропонованих матеріалів.

Обробка стін

Великий асортимент матеріалів дозволяє:

  • Домогтися необхідного рівня звукоізоляції в квартирі.
  • Зробити поверхні зручними в обслуговуванні.
  • Використовувати колір і текстуру, які поєднуються і гармонійно доповнюють один одного.

Складнощі при виборі матеріалу для оздоблення стін

Під час ремонту квартири в Києві для обробки стін найчастіше використовуються шпалери. Виробники будівельних матеріалів постійно випускають нові різновиди шпалер і інших оздоблювальних матеріалів, які стійкі до вологи, стирання, механічних пошкоджень.

Елітний ремонт будинків передбачає використання новинки ринку – 3D шпалер. Для таких приміщень, як кухня, часто використовують вінілові шпалери, адже їх можна мити, а це важливо для приміщень, де на стінах може осідати кіптява або бруд. Існують також вологостійкі шпалери, які використовують в душових приміщеннях. Окрему увагу приділяють оформленню стін в дитячих кімнатах. Деякі батьки вважають за краще звичайні паперові шпалери через помірної ціни і екологічності продукту. У випадках прояви дитячої творчості на стінах, шпалери легко можна переклеїти.

Неоднозначні асоціації поки викликає у багатьох штукатурка стін і найчастіше такий крок розглядається як проміжний етап вирівнювання поверхні стін. Декоративна штукатурка користується популярністю у творчих особистостей, які хочуть оригінальне декорування для стін. Крім цього є можливість нанести різні візерунки і написи для створення унікального інтер’єру.

При обробці стін нерідко використовується плитка. За рахунок стійкості до вологи і перепадів температури, плитка підійде для приміщень з підвищеною вологістю.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар