Звукоізоляція в квартирі

Від 0
412

Якщо нерви на межі від постійного шуму, що виходить від сусідів або від розташованої неподалік проїжджої частини, варто задуматися про грамотної звукоізоляції. Позбутися від сторонніх звуків в Києві можна під час ремонту квартири. Для цього достатньо звернутися в профільну компанію.

Як звукоизолировать квартиру

Звідки береться шум?

Перш за все, варто зрозуміти, який вид шуму турбує мешканців:

  • Повітряний шум – звуки, які передаються по повітрю, найбільш часта причина занепокоєння, безсоння і поганого настрою.
  • Структурний шум – це звуки, які з’являються з-за тертя, ударів, взаємодії конструкцій, просідання будівлі і т.д.

Якщо ви не знаєте, як відремонтувати дитячу кімнату так, щоб вашому чаду ніщо не заважало насолоджуватися сном, краще звернутися до фахівців.

Найнеприємнішими звуками вважаються удари, тертя, крики, звук кроків. Мешканці будинків з товстими стінами практично не чують більшість із сторонніх звуків, які лунають із боку сусідів. Якщо ж ви проживаєте в будинку з тонкими стінами, то косметичний ремонт квартири вам, швидше за все, не допоможе. Необхідний комплексний підхід і увагу до всіх деталей.

Як забезпечити зниження рівня шуму в квартирі?

Шумоізоляція зазвичай організовується на основі двох найважливіших принципів: поглинанні та ізоляції. Ізоляція досягається шляхом збільшення товщини стін, використовуються такі поглиначі як мінеральна вата, виключається застосування жорстких матеріалів, які проводять звуки.

Одним з найбільш ефективних способів підвищення звукоізоляції є гіпсокартонні конструкції. І незважаючи на те, що сам гіпсокартон є хорошим провідником звуків, конструкції із застосуванням мінеральної вати дуже добре поглинають шуми.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар