Все про дюбель-цвяхи і їх застосування

Від 0
834

Жоден ремонт не обходиться без використання цього кріплення, що складається з двох елементів: дюбеля і спеціального цвяха. З його допомогою здійснюється установка різних конструкцій, декору та меблів на тверду поверхню (бетон, цегла, дерево, гіпсокартон і т.д.).

Види дюбель-цвяхів

Для різних видів робіт використовують різну кріплення, але мета у них одна – отримати міцне незнімне з’єднання.

Дюбель-цвяхи

Кріплення для ручного монтажу. Забивають в поверхню за допомогою звичайного молотка. Складається з цинкового самореза і спеціального розпірного елемента, зробленого з пластика. Щоб вбити такий цвях необхідно:

  • просвердлити отвір;
  • вставити в нього розпірний елемент;
  • вбити металевий цвях.

Розпірний елемент цього виду кріплення має спеціальний комірець, завдяки якому дюбель-цвях надійно закріплюється навіть в глибокому отворі.

Кріплення для монтажного пістолета. Виготовляється з високоякісного металу. Виріб на одному кінці має спеціальний стрижень, завдяки якому не потрібно додатково просвердлювати отвір. З протилежного боку вироби знаходиться капелюшок і шайба. Установка цвяха відбувається з одного пострілу. Цей кріпильний елемент не має розширюється пластикової частини, тому він тримається в стіні за рахунок власної різьблення.

Кріплення для гіпсокартону. Широка пластикова частина дюбеля рівномірно розподіляє тиск при забиванні металевого цвяха. Даний кріплення знижує ризик пошкодження гіпсокартону і забезпечує надійне кріплення.

Дюбель-метелик. Виготовляється з пластику, нейлону або металу. На кінці розширюється частини знаходиться різьблення. За зовнішнім виглядом нагадує крила метелика, від чого, власне, і походить назва кріплення. При укрученні самореза вся конструкція дюбеля розкривається і надійно закріплюється на задній стінці поверхні.

Де застосовують?

Дюбель-цвяхи використовують в тих випадках, коли немає можливості скористатися шуруповертом, але потрібно надійне кріплення. Використання такого кріплення значно спрощує швидкість монтажу, але не впливає на якість (наприклад, підлоговий плінтус). Для установки дюбеля не потрібна розмітка. Отвір роблять крізь прикріплюється матеріал, куди вставляють дюбель і вбивають цвях.

Особливості даного вироби дозволяють встановлювати їх в бетонну і цегляну поверхню, тому часто використовують при:

  • утепленні внутрішніх і зовнішніх стін квартири або будинку;
  • обробці стін облицювальними матеріалами і гіпсокартоном.

Дюбеля, які призначені для монтажного пістолета, відмінно підійдуть для кріплення металевих конструкцій до бетону, цегли або дерева.

Дюбель-цвяхи – дуже поширений вид кріплення при виконанні ремонтно-будівельних робіт. Пов’язано це з простотою і високою швидкістю їх установки.

54321
(1 голос. Середнє 1 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар