Як можна заощадити на ремонті: міфи і реальність

Від 0
454

Ремонт справа витратна, тому грамотний домовласник заздалегідь складає всі плани, кошториси та знаходить можливості для економії. Він розуміє, що заощадити можна на чому, головне, щоб менші витрати не привели до погіршення якості житла або значного збільшення терміну ремонту.

Як економити на ремонті

Міфи і реальність будівельної економії:

Міф 1: Звичайний ремонт однокімнатної квартири в Києві коштує від 30 000 гривень.

Вираз відразу спірне, оскільки ремонт може бути косметичним або капітальним, з використанням недорогих або елітних будівельних і оздоблювальних матеріалів, з підключенням дизайнерських розробок і навіть з переплануванням квартири. Тому безглуздо говорити про «звичайному» ремонті: вартість його буде відрізнятися в залежності від фронту робіт і використовуваних матеріалів.

Міф 2. Звертатися в будівельні фірми дорого – простіше знайти «вільну» бригаду будівельників

Рішення шукати бригаду або фірму відповідальне і перспективне. Послуги бригади будівельників не завжди обійдуться дешево, як прийнято думати, особливо якщо підійти до справи серйозно і знайти їх за рекомендаціями, а ось відповідальність у них менше. При наявності шлюбу або недоробок бригаду складніше виявити і зобов’язати виконати все якісно.

З огляду на скільки коштує євроремонт в квартирі, додаткові витрати для власника житла виявляться вельми істотним ударом, а при відсутності договору працівники можуть вимагати підвищення оплати або негайних виплат на середині ремонту. Крім того, під виглядом будівельної бригади можуть працювати малокваліфіковані фахівці, помилки яких доведеться згодом виправляти.

Міф 3: Все закупівлі необхідно виробляти самостійно

Як правило, у будівельників є власні договору або великі знижки на будівельних базах, тому основні закупівлі та доставку краще залишити на розсуд фахівців. Головне заздалегідь узгодити кошторис: вид, вартість і обсяги закуповуваних матеріалів. А самостійно має сенс вибирати оздоблювальні матеріали, світлотехніку і сантехніку – все те, що буде естетично оцінюватися мешканцями квартири.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар