Як підібрати колірну гамму для інтер'єру?

Від 0
620

Продумати, який буде колірна гамма приміщення, важливо ще на етапі планування ремонту. І тут не важливо, чи буде це офісне приміщення або ваше власне житло. При наявності наявного різноманітності, зробити це буде непросто. Ми вам розповімо кілька секретів, які допоможуть визначитися з вибором.

Підбираємо колірну гамму

В основі колірної гами – стиль інтер’єру

Стиль диктує, який відтінок буде переважати в приміщенні. Французький стиль, Шеббі-шик або вантажу завжди мають світлу пастельну гаму. У них відсутні занадто яскраві акценти. Якщо ви вибрали класичний стиль або модерн, вам також доведеться відмовитися від яскравих відтінків, але ви можете вибрати високу контрастність, темну і насичену колірну гамму.

Скандинавський стиль, такий популярний зараз, має світлу і натуральну основу. Урізноманітнити його можна яскравими акцентами. А ось англійський стиль, ретро, ​​кантрі і екостиль повинні мати в своїй основі приглушені темні відтінки і природні кольори каменю, піску, дерева, листя.

Колірні пристрасті

Стиль стилем, але у кожного з нас є відтінки, які подобаються більше. Ви вважаєте, що вони не підходять для створення інтер’єру? Тоді їх можна використовувати, щоб розставити акценти в приміщенні. Ні для кого не секрет, що для спальні краще вибирати холодні і світлі відтінки. Але якщо вам подобається помаранчевий колір, ви можете купити для спальні килим, крісло або інший предмет інтер’єру в такому кольорі.

Вибираємо основу

Основу кольору в будь-якому інтер’єрі задають великі за площею об’єкти. Це стелю, стіни, підлогу, меблі. Але пам’ятайте, що основним може бути не один, а кілька відтінків. Це зробить інтер’єр більш гармонійним. Відрізнятися вони можуть на 1-5 тонів.

Вибираємо акцент

Акцентом не обов’язково повинен бути яскравий і райдужний колір. Але це завжди контрастний до базового. Акцентів краще робити кілька. Вони повинні бути близькими по гамі один до одного (відрізнятися на 1-2 тони).

Балансуємо гаму

Досягти гармонії між квітами складніше, ніж вибрати гаму. Якщо ви не професійний дизайнер, використовуйте для цього професійні колірні палітри. Вже готові колірні поєднання також можна знайти в інтернеті. Відмінно допоможе візуально побачити, чи всі вибрані вами кольори поєднуються, складання колажу. Зробити його можна в будь-якому графічному редакторі.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар