Дизайн кухні: 7 типових помилок

Від 0
717

Чимала частина життя кожної сім’ї проходить на кухні. Саме тут готується їжа, найчастіше зустрічаються і спілкуються родичі, проводять час разом з друзями за чашкою кави. Це робить оформлення кухні процесом вкрай складним, з безліччю правил. І часто їх порушують, допускають помилки, які потім призводять до сумних наслідків – приміщенням користуватися незручно, перебувати в ньому не комфортно … Ми розповімо вам про 7 найпоширеніших помилках.

Помилки в оформленні кухні

Плита поруч з холодильником

Полум’я і лід «дружать» винятково в книгах і фільмах. В умовах звичайної квартири холодильник і плиту краще розмістити на відстані не менше 50 см. По-перше, це захистить побутову техніку від нагрівання. По-друге, бризки, що виникають при готуванні, що не будуть осідати на холодильнику, який потім так важко очистити від них.

Надлишок шаф для зберігання

Це тільки здається, що чим більше полиць і шафок, тим практичніше буде кухня. На ділі їх кількість і розмір повинні відповідати габаритам приміщення і підбираються залежно від побажань господині.

Недостатня кількість розеток

Хто ж відмовиться від блендера, мультиварки, мікрохвильовки, пароварки, хлібопічки, посудомийки і іншої побутової техніки? Але тільки уявіть, скільки розеток знадобиться для їх підключення. І це не зважаючи на те, що є пристрої, які будуть включатися в розетки на кухні на деякий час, наприклад, телефони. Для них також необхідно продумати місце і відповідну кількість виходів електромережі. Краще з запасом. Не залишайте цей момент без уваги, так як перехідники та подовжувачі виглядають неестетично на кухні.

Непродуманий дизайн приміщення

Так як на кухні збирається вся родина, її інтер’єр повинен бути стильним і комфортним. Правильно поєднуйте кольору, вибирайте відтінки, які відповідають розмірам і конфігурації приміщення.

Світла підлога на кухні

Не робіть підлогове покриття з ламінату світлих відтінків! Воно в такому приміщенні як кухня, брудниться практично моментально. А ось відмити його складно. Якщо вам подобаються світлі відтінки, вибирайте плитку.

Неправильний вибір кухонного фартуха

Чи розглядаєте кухонний фартух лише з естетичної точки зору? Подумайте, що головне його призначення – захист стін і робочої поверхні від бризок жиру і бруду. Вибирайте матеріал і колір фартуха, грунтуючись на цьому, щоб потім не виникло проблем з його чищенням.

Слабке освітлення робочої зони

Якщо робоча стільниця і плита будуть недостатньо висвітлені, постраждає і якість страв, і ваше здоров’я! Адже саме це є причиною підвищеного навантаження на м’язи шиї, зір і хребет. Кухонне освітлення повинно складатися з декількох частин:

  • загальне світло:
  • підсвічування фартуха;
  • додаткове освітлення у вигляді бра або спрямованих світильників в різних зонах.

Сподіваємося, інформація стала корисною для вас і ви зможете уникнути таких помилок, і станете щасливим володарем кухні, яка буде радувати вас своєю практичністю і прослужить тривалий час.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар