Як поклеїти шпалери нестандартно: 8 ідей від дизайнерів

Від 0
634

Сьогодні ми поговоримо про те, як за допомогою звичайних шпалер можна збільшити площу приміщення, приховати невеликі дефекти на стінах і створити унікальний і неповторний інтер’єр. Цікаво? Тоді поїхали!

Ховаємо кути за активним принтом

За допомогою грамотно підібраних шпалер можна легко скорегувати простір приміщення в потрібну сторону. А активний малюнок без проблем приховає дрібні недоліки на стінах. Особливо актуально для кімнат з нішами і виступами в самих невідповідних місцях. Цей прийом підходить для приміщень будь-яких розмірів. Шпалери з дрібним і контрастним орнаментом стануть чудовою прикрасою навіть однієї стіни в невеликій кімнаті.

Як поклеїти шпалери нестандартно

Додаємо шпалер плінтус і міняємо пропорції

У класичному варіанті шпалери комбінують і клеять за принципом “темний низ – світлий верх” в співвідношенні 1: 2. Міняйте ці правила і спробуйте поєднувати шпалер плінтус з фарбою, шпалерами, дзеркальними панелями і ін. Оздоблювальними матеріалами!

Рекомендуємо для приміщень з низькими стелями дотримуватися такого правила – “широкий верх – вузький низ”. Висота низу повинна бути не більше 1 м. А ось для приміщень з високими стелями діє протилежне правило. Вибирайте шпалери як контрастних кольорів, так і монохромні варіанти різної текстури.

По завершенню роботи не забудьте замаскувати горизонтальний стик шпалер паперовим бордюром, стельовим плінтусом або дерев’яними рейками. Вибір залежить від товщини покриття.

Клеїмо шпалери нестандартно

Цей прийом використовують для “смугастих” шпалер. При грамотному його застосуванні можна візуально розширити приміщення. Але в поєднанні з яскравими квітами і активними візерунками він може дати небажаний ефект мерехтіння в очах. Тому тут варто вибирати монохром.

Виводимо вертикалі

Комбінація декількох видів шпалер зі схожою фактурою і однакової ширини – відмінний декоративний прийом в сучасному дизайні. Кольори, як правило, вибираються не дуже контрастні. Кращим варіантом тут буде також монохром. Допускається чергування однотонних смуг і смуг з орнаментом.

Розставляємо акценти

Для любителів більш спокійних і не таких контрастних шпалер рекомендуємо вибрати стіну, яка найбільше потрапляє в поле зору. Поклеїти на неї гарні шпалери з акцентом, які вам подобаються. А решта стіни зробити нейтральними.

Стеля також прекрасно підійде для залучення уваги. Яскравий принт в поєднанні з однотонними стінами прекрасне рішення для високих кімнат. В іншому варіанті його використовують як продовження акцентної стіни.

Складаємо панно

Зробити це дуже просто. Вам знадобляться старі рулони з шпалерами, з яких вирізають квадрати і складається колаж. Для більш цікавого ефекту бажано, щоб шпалери були різними за фактурою (матові, шорсткі, глянцеві). Прикрашена таким декором стіна виглядає оригінально.

Оформляємо “в рамку”

Нестандартним рішенням стануть помітні вставки з шпалер, обрамлені в рамку на тлі однотонних стін. В якості такої рамки відмінно підійдуть молдинги. Дизайнери рекомендують використовувати цей же спосіб і для оформлення шпалер з натуральних матеріалів.

Декоруємо стіну стікерами

Прості візерунки та силуети можна зробити самостійно, вирізавши їх з шпалер, а ось складні доведеться купити. Найчастіше використовуються в дитячих кімнатах.

Сьогодні ми розповіли 8 найцікавіших і нестандартних ідей використання шпалер. Сподіваємося наші поради і рекомендації вам знадобляться!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар