Як помити натяжну стелю?

Від 0
386

Деякі виробники натяжних стель запевняють, що вони не мають потребу в чищенні. Але ж це зовсім не так! Періодично їх просто необхідно мити. Але як це зробити, щоб не залишилося розлучень або пошкоджень?

Підготовка

Для миття натяжних стель не варто застосовувати засоби навіть з дуже дрібними абразивними частинками, лугами або кислотами. Вони зіпсують плівку ПВХ безповоротно. Чистити їх можна виключно за допомогою сухої тканини, неагресивних миючих засобів. Для миття стелі знадобиться:

  • сходи;
  • м’яка губка;
  • м’які серветки, зроблені з мікрофібри або замшевої тканини;
  • пилосос з насадкою з м’якої щетини;
  • різні неабразивні кошти.

Найефективніше і безпечне миючий засіб – це мильний розчин. Щоб зробити його, розведіть у теплій воді наструганное господарське мило. Використовувати також можна засіб для миття вікон.

Очищення натяжної стелі

Як здійснювати чистку?

Щоб видалити з незначні розлучення або пил, досить протерти полотно чистою і вологою серветкою, а потім сухою. При сильних забрудненнях застосовуйте більш серйозні заходи: спочатку використовуйте пилосос, а потім губку і мильний розчин або спеціальний засіб. Миють стелю тільки м’якими і круговими рухами. Якщо ви помітили, що поверхня ПВХ-плівки втратила первісний блиск, протріть його безворсовой тканиною, просоченою будь-яким засобом для чищення скляних поверхонь або слабким розчином нашатирного спирту.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар