Як правильно підготувати приміщення до наклеювання шпалер?

Від 0
483

Добре спланована і виконана підготовка приміщення до подальшої обклеювання шпалер дуже важлива, оскільки від цього залежить якість виконаних робіт і то, наскільки довго протримається матеріал на стінах. І, відповідно, коли потрібно буде виконувати новий ремонт.

Підготовка до наклеювання шпалер

Сьогодні ми розберемо всі етапи підготовки стін до поклейки шпалер.

  1. Очищення стін від старого покриття. Це обов’язковий крок. Від того, наскільки добре ви його виконаєте багато в чому буде залежати якість і зовнішній вигляд нового покриття. Якщо старі шпалери погано знімаються, змочіть їх гарячою водою. Робіть так до тих пір, поки матеріал не почне добре зніматися. Залишки клею також змиваються за допомогою води і кисті. Якщо вам потрібен якісний ремонт не клейте нові шпалери на старі.
  2. Обробка стін антигрибковим розчином. Можна використовувати вапно або розчин фунгіциду. Роблять таку обробку у всіх приміщеннях без винятку.
  3. Первинна грунтовка стін. Потрібна для того, щоб штукатурка під шпалерами не обсипалася. Гарантувати рекомендуємо безпосередньо перед штукатурними роботами, щоб нанесений шар не встиг припасти пилом.
  4. Штукатурка і шліфування. Закладаємо наявні тріщини і нерівності за допомогою гіпсової суміші. Потім поверхню добре шліфуємо. Якщо стіна нерівна, то слід виконати її шпаклівку. Якщо ж рівна, то цей крок можна пропустити.
  5. Заключна грунтовка стін. Для цієї процедури використовують акрилову ґрунтовку або рідкий для шпалер клей.

Бетонні стіни готуються трохи по-іншому. Спочатку з поверхні видаляються: пил, бруд і всілякі плями, якщо вони є. Потім шпаклюються тріщини і нерівності за допомогою олійно-клейового розчину. Після повного висихання поверхня шліфується наждачним папером. Якісно виконавши всі ці кроки, ви підготуєте приміщення до подальших ремонтних робіт.

Як бачите, підготовчі роботи не такі складні, як здається на перший погляд. Дотримуйтеся цих простих рекомендацій і у вас обов’язково все вийде!

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар