Все про дзеркальні стелі

Від 0
641

Дзеркальні стелі – широко поширена обробка стель торгових, офісних, спортивних та інших громадських приміщень. Встановлюють їх і в житлових кімнатах. Головне достоїнство даних конструкцій в тому, що вони легко монтуються і, на відміну від вітражних і скляних, м’яко візуально розширюють простір, покращують освітленість і створюють особливу по глибині враження.

Дзеркальна стеля

Види стель

За конструктивним виконанням дзеркальні конструкції поділяються на два типи:

  • Натяжні. Легко встановлюються, надають приміщенню особливу урочисту атмосферу і невибагливі в догляді.
  • Підвісні. Більш жорсткі конструкції, які включають в себе каркас і декоративну складову – плити різних розмірів. В експлуатації вони надійні і практичні.

Переваги дзеркальних стель

До основних позитивних якостей дзеркальних стель відноситься можливість встановлювати їх в приміщеннях, де є поглиблення, виступи та інші нерівності, а також нестандартні конструктивні рішення. Каркас конструкції з металу або високоміцних полімерних матеріалів кріпиться на базовій стелі. Він стійкий до вологи і механічних впливах. До нього і прикріплюють декоративні елементи.

Дзеркальна поверхня таких стель може бути матовою або глянсовою. Вибираючи її, грунтується не тільки на своїх смаках, але на стилі інтер’єру. При необхідності така поверхня може бути прикрашена малюнком або фацетом. Крім цього, вона буває різних відтінків.

Ще одна перевага таких стель в тому, що вони є функціональними. У просторі між тильною поверхнею і базовим стелею можна розміщувати комунікації: кліматичну техніку, системи освітлення і т.д. У них можна вбудовувати освітлювальні прилади будь-якого типу. На особливу увагу заслуговує і вологостійкість цих конструкцій. Їх можна встановлювати навіть в приміщеннях з дуже високим рівнем вологості.

Догляд за стелями-дзеркалами – НЕ трудомісткий процес. Досить регулярно проводити суху чистку або вологе прибирання з використанням будь-яких засобів для скляних поверхонь.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар