Як прибрати клей зі скла?

Від 0
445

Часто після ремонту виникає проблема – на стеклах залишаються сліди клею. Здається, що видалити його складно? Ознайомтеся із запропонованими нижче способами. Це зовсім не важко!

Вода

Пляма клею, якщо воно з’явилося недавно, можна видалити простою водою. Досить змочити їй чисту ганчірку і відтерти забруднення, несильно натискаючи на скло.

Канцелярський ніж

Якщо пляма вже давно на склі, вам може допомогти канцелярський ніж. З його допомогою можна зішкребти забруднення. Але стежте, щоб не з’явилися подряпини. Для їх виключення варто спробувати використовувати, замість ножа, кредитну картку. Враховуйте, що такий метод підходить тільки для видалення засохлих плям. М’який клей тільки розмаже від цього.

Як видалити клей з скла

Рослинна олія

Ефірне, оливкова, соняшникова – будь-яка з цих масел може стати в нагоді. Його потрібно нанести на брудну поверхню і залишити на хвилин 10. Після цього залишки рослинного масла видаляються сухою серветкою. Якщо на склі залишилися сліди від масла, їх можна усунути за допомогою будь-якого засобу (краще рідке, без абразивних частинок) для видалення жиру з кухонних поверхонь.

Склоочисник

Засоби для миття вікон також можуть допомогти. Але наносити його слід у великій кількості. Клей і залишки кошти прибираються чистою серветкою.

Розчинник

Видалити плями від клею можна за допомогою різних розчинників. Це може бути:

  • гас;
  • бензин;
  • уайт-спірит;
  • рідина для зняття лаку;
  • ацетон;
  • медичний спирт;
  • оцет.

Наноситься розчинник на пляму на 5-10 хвилин.

Перед тим, як використовувати будь-який спосіб очищення, обов’язково проведіть «тест». На краєчок оброблюваної поверхні нанесіть трохи засобу. Вона не повинна поміняти колір.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар