Як спланувати ремонт

Від 0
316

Ремонт викликає у багатьох людей почуття схоже на панікою: адже дуже часто тимчасові незручності, пов’язані з ним, переростають в постійні. Як грамотно спланувати ремонт, щоб уникнути зайвих тимчасових і грошових витрат, а головне зберегти в порядку нерви?

Планування ремонту

Для того, щоб ремонт пройшов ідеально необхідно:

  1. Намітити термін робіт. Якщо на ремонт вітальні є всього день-два, то безглуздо мріяти про перепланування, знесення і вирівнюванні стін. А ось заміну вікон, установку укосів і підвіконь і переклеювання шпалер цілком можна здійснити.
  2. Спланувати фронт робіт, Тобто записати все, навіть найдрібніші нюанси, які необхідно зробити, щоб, скажімо, не довелося переносити розетки, коли шпалери вже поклеєні.
  3. позначити суму, Яку можна витратити на ремонт. Наприклад, капітальний ремонт звичайної квартири в Києві обійдеться від 800 гр. / Кв.метр, а якщо використовувати матеріали для елітного ремонту – вартість зростає майже вдвічі. Щоб не вийшло, що закуплені елітні оздоблювальні матеріали, а на базові матеріали для ремонту грошей не вистачило – обов’язково складайте кошторис заздалегідь. Якщо цього не зробити, то ремонт може стати довгостроковим і уповільненим: шпалери наклеєні, а на бордюри і плінтуси коштів вже немає.
  4. Знайти реальні можливості економії. Якщо купувати будівельні матеріали в одному магазині або через оптового постачальника – вони можуть виявитися дешевше, можливо є один з машиною і можна не платити за доставку та ін.

Рішення, чи варто звертатися до дизайнера перед ремонтом квартири, кожен власник приймає самостійно. Очевидно, якщо мова йде про повну переробку житла поради фахівця не завадять, а при виправленні косметичних дефектів можна обійтися і без його втручання.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар