Шукати бригаду або фірму?

Від 0
730

Послуги ремонту пропонують і приватні бригади, і великі або середні фірми. Кому віддати перевагу? Все залежить від вимог до ремонту, вашу готовність брати участь в ньому, і інших чинників.

будівельна бригада

  • Ціна . Один з головних критеріїв. Потрібно врахувати, що, якщо ремонтувати всю квартиру, оптовий замовлення в одній фірмі може бути вигідніше, ніж наймання декількох різнопрофільних бригад.
  • Масштаби робіт . Потрібно відремонтувати одну кімнату, або виконати певний вид робіт (укладання плитки, вирівнювання стелі) – розумно звернутися до бригадам. Потрібен ремонт з нуля в новобудові – зручніше буде працювати з однією фірмою, яка відповідає за весь результат.
  • Технічні складності . Перепланування, перенесення комунікацій, розрахунок навантаження на окремі елементи, складання документації, – всім цим повинна займатися тільки фірма. Приватники теж можуть знести будь-яку стіну, але тільки на власний ризик замовника.
  • Швидкість ремонту . Якщо потрібно терміново зробити ремонт в квартирі в Києві, ймовірно, зручніше буде звертатися до бригадам. Працівники часто готові затриматися на об’єкті або працювати допізна, якщо цього вимагає технологія (наприклад, заливати підлогу до глибокої ночі в п’ятницю, щоб до понеділка вся стяжка була готова). Співробітники компанії зазвичай працюють за графіком.
  • Контроль . Якщо у господаря квартири є вільний час, він готовий регулярно приїжджати до будівельників, перевіряти правильність виконання робіт, купувати будматеріали, – можна працювати з бригадою. Тим, у кого вільного часу не так багато, краще звернутися до фірм, які роблять в Києві ремонт квартир під ключ.
  • Усунення недоліків . Іноді вони з’являються, причому навіть у самих солідних компаній, хоча у приватників, звичайно, частіше. Але до компанії можна звернутися і через рік, а ось де шукати майстра, якщо тільки він не є родичем або знайомим?

Не менш важливий і сам процес комунікації – працюючи з компанією можна попередньо отримати розгорнуту консультацію, може навіть детальний кошторис. Отримати чіткі відповіді на питання. При спілкуванні з приватниками все буде залежати від особистих якостей окремо взятого бригадира.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар