Декоративний фальш-камін в інтер'єрі

Від 0
949

Справжній камін – краща прикраса вітальні. Але встановити його можна не у всіх приміщеннях. Тоді на виручку прийде фальш-камін з гіпсокартону або з поліуретану, який імітує класичні моделі. Вони найкраще підходять для установки в багатоповерхівці, де труби і топки не закладені в архітектурі будинку.
Але як зробити цей елемент інтер’єру ефектним?

Повітропровід

Класичний камін має повітропровід. Це дуже красивий архітектурний елемент, який коштує обладнати і для фальш-каміна. Зазвичай в стіні вибудовується виступ. Його можна оформити книжковими полицями, дзеркалами, картинами та ін.

Фальш-камін

Топка

У класичного каміна місце для топки завжди заглиблене в стіну. Тобто задня стінка не збігається з площиною стіни. Без цього портал виглядає як консоль. Встановлюючи фальш-камін, зробіть поглиблення і він буде виглядати ефектно і стильно.

Правила вибору фальш-каміна

Не варто купувати камінні портали через інтернет. Тут важливо побачити його вживу, розглянути всі деталі. Купити його слід ще на етапі планування ремонту. Тільки уявіть, як прикро буде, якщо ви збудуєте місце для каміна, замовте його в інтернет-магазині, а реальні розміри порталу не співпадуть з розмірами, зазначеними на сайті. Вибираючи зовнішній вигляд конструкції, не забудьте враховувати особливості інтер’єру, оформлення приміщення.

Побудувавши імітацію каміна, обов’язково подбайте про загальний антураж кімнати. Поруч можна створити зону відпочинку, розмістивши диван і / або зручні крісла, встановити освітлювальні прилади з м’яким світлом. Так конструкція буде виглядати ще більш ефектно.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар