Як відремонтувати дитячу кімнату

Від 0
446

Більшість людей не любить робити ремонт, але якщо в будинку є малюки інтер’єр швидко втрачає свою привабливість. Як відремонтувати дитячу кімнату, щоб в ній не тільки було безпечно і зручно, але ще і цікаво?

Ремонт в дитячій кімнаті

Прості поради як зробити дитячу функціональної:

  • Оновлюючи кімнату краще відразу розділити їй на спальню, ігрову зону і робочий простір для дорослих дітей.
  • Починаючи ремонт спальні, вибирайте світлі спокійні тони, якщо це шпалери, то без великих і яскравих малюнків. Не забудьте про каганці або світяться в темряві наклейках у вигляді зоряного неба.
  • Шафа-купе займе менше простору, крім того на нижніх полицях дитині цікаво ховатися під час гри.
  • Обов’язково утепляйте підлогу, адже малюки воліють грати сидячи саме тут. Найдоцільніше теплі підлоги, паркет або ламінат. Килимове покриття дарує досить тепла, але працює як мішок. А ось коркове покриття краще використовувати в тих місцях, де дитина тулиться до стіни будинку (біля ліжка, наприклад), оскільки на підлозі діти швидко приведуть його в непридатність.
  • Використовуйте різні види оздоблювальних матеріалів для стін, замість однакових шпалер. Залиште дітям місце для творчості: створіть грифельну стіну або маркерное покриття, на якій малюки зможуть малювати крейдою і фломастерами. Використовуйте інтер’єрні наклейки для стін і меблів, щоб створити ігровий сюжет.
  • Письмовий стіл можна розмістити на місці ігрової частини кімнати, тільки якщо дитина достатньо доросла. А для першокласника доведеться придумувати, як зберегти баланс: найзручніше відкидний стіл від стіни або секретер. А замість стаціонарного комп’ютера використовувати ноутбук.

Як бачите, ремонт квартири або окремої її частини в Києві може стати творчим і захоплюючим процесом, якщо звільнити свою уяву і здійснити дитячі мрії.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар