Як візуально збільшити кімнату: 5 слушних порад

Від 0
567

Як візуально збільшити кімнату

Невелика квартира – це не вирок, адже завжди можна зробити житловий простір зручним, ергономічним, навіть в малогабаритки. Щоб ваш будинок або квартира були затишними, візуально збільшилися, пропонуємо скористатися п’ятьма простими, бюджетними та доступними кожному порадами:

  1. Колір. Ремонт квартири в Києві краще робити з акцентом на світлі, холодні тони для стін і стель. Яскраві, теплі кольори візуально здавлюють простір, а такі кольори і відтінки, як блакитний, світло-бірюзовий, ніжно-рожевий, кремовий або абрикосової візуально збільшують кімнату.
  2. Меблі. Потрібно прибрати все зайве, організувати компактне зберігання речей. Дрібні дрібнички, предмети на поверхнях захаращують простір. Якісні меблі, яка буде ефективно використовуватися, звільнить багато місця. Особливо ця порада важливий, якщо проводиться ремонт ванної кімнати, тому що площа санвузла завжди невелика, але там також існує необхідність зберігання речей.
  3. Великі вікна. Саме від віконних прорізів в більшій мірі залежить візуальне відчуття простору в квартирі або будинку. Вікна є своєрідним продовженням квартири. Важкі, темні штори, маленькі вікна здаючи візуально простір. Не забувайте також про можливості розширення кімнати за рахунок лоджії або балкона. Додаткових 2-3 кв.м. можуть істотно збільшити кімнату, якщо правильно підійти до планування.
  4. Однотонні підлоги і стеля – використання поверхонь одного кольору візуально подовжує і розширює житловий простір. Якщо ви використовуєте ламінат, лінолеум, килими в якості підлогового покриття, краще відмовитися від матеріалів з явно вираженими великими малюнками, орнаментами. Якщо ж укладання ламінату або паркетної дошки проводиться по діагоналі, то кімната здається більше.
  5. Обстановка – не можна захаращувати кімнату. Відмовтеся від декоративних елементів, яскравих предметів, великих картин, принтів. Людське око завжди «чіпляється» за великі елементи, і щодо них оцінює навколишній масштаб.

Природно, розмір кімнати має визначальне значення, однак, візуально можна домогтися приголомшливого результату, особливо якщо правильно спланувати майбутній ремонт.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар