Як заховати комунікації у ванній кімнаті?

Від 0
493

При капітальному ремонті або переплануванні ванної кімнати у багатьох виникає бажання зробити комунікації прихованими. Це правильно, тому що їх відсутність зробить інтер’єр більш естетичним і акуратним. Є кілька способів маскування комунікацій.

Комунікації в ванній

Фарбування

Найекономічніший і простий спосіб зробити комунікації менш помітними – фарбування. Цей метод можна застосовувати, навіть якщо у вас у ванній пластикові труби. Головне правильно вибрати фарбу. Цей повинен бути спеціальний барвний склад: алкідний, акриловий або водно-дисперсійний. Він не змінює колір на протязі багатьох років. Перед фарбуванням залізних труб, їх потрібно зачистити і покрити ґрунтовкою. Для пластикових труб вибирайте фарби, в яких не міститься ацетон.

Меблі

Якщо ви правильно підберете комплект меблів для ванної, то зможете приховати різні недоліки. Вертикальні труби, наприклад, допоможе замаскувати високий пенал, а трубопровід під умивальником – тумба. Для цього задня стінка видаляється, а на полицях робляться виїмки, які повторюють розміри труб.

Екран з панелей

Пластиковими екранами можна приховати габаритні вертикальні і горизонтальні труби. Вони дуже легко миються, не псуються від вологи і не деформуються з часом. Якщо обладнати короб з пластикових екранів невеликим вікном, то там можна зберігати побутову хімію.

Короб з гіпсокартону

За допомогою короба з гіпсокартону приховують великі труби, які орієнтовані горизонтально або вертикально. Він потребує подальшої облицювання. Краще використовувати для цього вологостійкі матеріали, наприклад, керамічну плитку. Чи не рекомендуємо робити таку конструкцію глухий.

сантехнічні ролети

Дуже зручний і оригінальний спосіб приховати комунікації – встановити жалюзі і ролети. Вони красиво виглядають і за лічені секунди забезпечать легкий доступ до труб по всій їх довжині. Як каркас для них може служити конструкція з гіпсокартону, пластику або фальш-стіна.

Монтаж в стіну

Таке радикальне рішення застосовують в разі ремонту з нуля. Головна його перевага – збереження розмірів кімнати. Але при цьому доступ до труб буде обмежений, що дуже погано в разі виникнення аварії.

Перед початком роботи обов’язково накресліть план розводки. Це допоможе вам визначитися з місцем розташування всіх елементів сантехніки і вибрати найкращий метод маскування комунікацій.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар