Як зробити арочні вікна зі звичайних прямокутних?

Від 0
687

Конструкції арочного типу надають особливий стилістичний тон приміщенню. Але що робити, якщо в кімнаті вже є вікна квадратної або ж прямокутної форми? Невже це ніяк не змінити? Це можна зробити декількома способами.

арочні вікна

Навіщо взагалі потрібні арочні вікна?

Без арочних вікон важко уявити деякі стилі. Наприклад, класицизм, бароко, рококо, готика, лофт. Звичайно, всякий раз переробляти отвори вікон не варто, але іноді арочні вікна в підлогу набагато делікатніше і витонченіше виглядають, ніж будь-які інші.

Також такі конструкції в деяких випадках – єдиний варіант виправити недоліки забудовника, який зробив звичайні невеликі отвори в великий за площею кухні-вітальні.

Як зробити арочне вікно?

Для цього можна використовувати гіпсокартон. Конструкцію не обов’язково робити на всю ширину укосів. Досить, щоб арка трохи перекрила кути отвору. Зазвичай в неї встановлюють «французькі вікна». Якщо ви хочете демонтувати цокольний блок, обов’язково отримаєте дозвіл на такі роботи. Вони вважаються переплануванням.

Арку роблять і з старовинної цегли. Але враховуйте, що такий матеріал має солідну вагу. Необхідно заздалегідь розрахувати передбачувану навантаження, оскільки не всякий будинок «витримає» додаткову вагу на перекриття. Цегляну кладку має щось тримати. Тому частина стіни біля арки іноді трохи нарощують гіпсокартоном.

Ще можна встановити даний арочне вікно в звичайний отвір. Але замінити одні вікна на інші в квартирі без дозволу можна тільки, якщо вони не розташовані на фасаді. Зробивши це без узгодження, ви порушите архітектурний стиль приміщення і повинні будете повернути все в колишній вигляд і заплатити штраф.

Після установки аркових конструкцій не забудьте про їх интерьерном оформленні. Звичайно, їх можна нічим не прикрашати. Але повісивши гардини і штори, ви додасте їм певну спрямованість і зробите основною прикрасою будинку.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар