Як вписати несучу балку в інтер'єр?

Від 0
710

Несучі балки «підступні». Зазвичай їх навіть неможливо помітити під старою обробкою. Але як тільки ви починаєте перепланування і демонтували перегородки, вони тут як тут. Залишати їх у такому вигляді не можна, але і повністю прибирати – заборонено. Потрібно постаратися замаскувати їх.

Несуча балка в інтер'єрі

Чому балки можна знести?

Балки дуже міцні. Прибрати їх буде неймовірно складно, так як всередині вони не мають сталеву арматуру. Крім цього, знесення балки призведе до втрати несучої здатності будівлі, а на стінах можуть з’явитися тріщини. Узаконити знесення балки неможливо. Якщо робочі знесли балку без вашого відома, не залишайте це без уваги. Потрібно негайно виконати посилення, наприклад, встановити металеві двотаврові балки.

Несуча балка в інтер’єрі

В інтер’єрах, оформлених в сучасному стилі, ви можете залишити все як є. Бетонна балка підкреслить незвичайний дизайн. Також можна обштукатурити або пофарбувати її в колір стелі. Так вона буде менш помітна. Але дійсно добре цей елемент виглядає, якщо зрівноважити його схожими по формі декорами, наприклад, поперечними поліуретановими балками або меблевими фасадами.

Балка – кращий спосіб візуально зонувати кімнату. У цьому випадку її не тільки не потрібно приховувати, а й слід виділити, пофарбувавши в певний колір або додавши підсвічування. Також під балкою можна розмістити різні види перегородок:

  • скляні;
  • декоративні;
  • розсувні і т.д.

Якщо балка проходить під стіною, то під неї можна поставити великий стелаж або шафа. Так вона візуально стане практично непомітна. На кухні і в ванній, її краще всього облицьовувати плиткою.

Як бачите, використання балок в сучасному інтер’єрі – елегантний дизайнерський прийом. Він доповнить атмосферу практично будь-якої кімнати, додасть їй легкості і простору.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар