З чого почати ремонт кухні - покрокова інструкція

Від 0
472

Ремонт кухні. Складний і тривалий процес, який без чіткого плану перетвориться в катастрофу. Організуйте ремонт правильно і тоді він пройде легко, а в кінці ремонтних робіт ви будете захоплено оглядати красиве і затишне приміщення. Зробити це допоможе наша інструкція.

Складіть проект

Звичка робити все «на око» може зіграти з вами злий жарт. Тому навіть перед початком косметичного ремонту варто оцінити масштаб робіт і скласти проект зі списком необхідних процесів і дизайном. Це дозволить вам заздалегідь:

  • Узаконити перепланування (при необхідності).
  • Підібрати потрібні матеріали і технологій проведення робіт.
  • Продумати схеми прокладки комунікацій і електропроводки.
  • Вибрати найбільш відповідний вам розташування техніки та меблів.

З чого почати ремонт кухні

Виконайте демонтаж

Ламати – не будувати. Але попрацювати на етапі демонтажу все ж слід добряче, особливо якщо ремонт проводиться в старому житловому фонді. Видалити потрібно старі:

  • покриття стелі, стін, підлоги;
  • дверні та віконні рами;
  • електропроводку і комунікації;
  • непотрібні перегородки.

Проведіть необхідні комунікації

Почати краще з електропроводки. Після цього можна приступити до організації системи вентиляції, водопроводу, каналізації та розводці опалювальних приладів.

Оформіть стелю, стіни, підлогу

Перед виконанням обробки переконайтеся, що всі поверхні в кухні рівні, не мають дефектів. Якщо необхідно, в приміщенні проводяться роботи по влаштуванню нової стяжки, встановлюється система теплих підлог і конструкції з гіпсокартону. Після цього можна виконати укладання підлогового покриття, поклейку шпалер, фарбування і монтаж багетів, молдингів і плінтусів. В самому кінці встановлюють двері, вимикачі, розетки, монтується меблі, а також проводять роботи з очищення приміщення.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар