Дизайнер-професіонал: 5 важливих якостей при виборі фахівця

Від 0
1336

Професія дизайнера дуже популярна на сьогоднішній день. Адже з кожним роком все більше і більше людей звертаються до фахівців за допомогою при оформленні свого будинку або квартири. Сьогодні ми поговоримо про те, як же вибрати дійсно хорошого фахівця, здатного втілити ваші мрії в реальність.

Ознаки хорошого дизайнера

Головні якості дизайнера інтер’єру

Виявляти інтерес
Ще при найпершій зустрічі фахівець повинен дізнатися про вас якомога більше інформації: ваші інтереси, хобі, звички, улюблені способи проведення часу. Вся ця інформація допоможе йому в подальшому створити саме той дизайн інтер’єру, в якому вам буде комфортно жити.

Вміти слухати
Хороший дизайнер завжди буде прислухатися до побажань замовника, але при необхідності м’яко відстоюючи свою думку або йдучи на компроміс.

Вміти планувати бюджет
Це, мабуть, одне з найважливіших якостей дизайнера. Адже саме він займається прорахунком всіх сум, починаючи від будівельних матеріалів і закінчуючи декоративними елементами. Завдання фахівця вкластися в той бюджет, який є у замовника.

Вміти запропонувати альтернативу
Буває не завжди вистачає бюджету на втілення якоїсь задумки в інтер’єрі. Досвідчений дизайнер в таких випадках завжди готовий запропонувати альтернативу (зробити щось власними руками) або дати нове життя старим речам (відреставрувати старі меблі).

Раціональність ідей
Професіонал завжди орієнтується на бажання і інтереси замовника, делікатно комбінуючи це з модними тенденціями і сучасними технологіями. Чи не вносить в проект пропозиції, які буде складно або дорого здійснити, якщо цього не дозволяє бюджет.

Наостанок хочеться виділити ще деякі якості гарного дизайнера. Професіонал ніколи не стоїть на місці, він постійно розвивається, в курсі всіх новинок і тенденцій, пов’язаних з дизайном. Прекрасно розбирається в будматеріалах і знає їх експлуатаційні характеристики.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар