5 способів імітації цегельної кладки в інтер'єрі

Від 0
983

Цегляна кладка в інтер’єрі досить поширений прийом серед дизайнерів. Така обробка виглядає модно і сучасно. Підходить для будь-якого дизайну. Зовсім не обов’язково для цього використовувати справжній цегла. Сьогодні ми розповімо 5 простих способів як зімітувати камінь так, щоб він виглядав як справжній.

Якщо будинок побудований із цегли, то виконати модну обробку не складе труднощів. Для цього потрібно вибрати стіну, на якій по дизайнерської задумом буде цегляна кладка. Добре очистити її і покрити матовим лаком. Модний дизайн готовий! Але що робити, якщо під шаром штукатурки знаходиться бетонна стіна або інший матеріал? Існують способи втілити вашу задумку в реальність.

Імітація цегляної кладки

Шпалери з імітацією цегельної кладки

Завдяки сучасній цифрового друку шпалери, що імітують цю обробку виглядають цілком правдоподібно і реалістично. Вони навіть передають текстуру каменю. Можуть бути шорсткими на дотик, мати щербини і щербини. Товщина стіни при цьому залишиться такою ж. Це найдешевший вид обробки. Мінус цього способу один – передати весь обсяг і нерівність каменю шпалери не зможуть.

імітація пінопластом

Пінопласт виготовляється з спінених пластичних мас. Його часто використовують при транспортуванні техніки. Також для обробки можна використовувати панелі для стелі. Вони більш щільні і гладкі. Для створення цегляної кладки вирізаємо з обраного матеріалу цеглини і кріпимо до поверхні за допомогою клею для плитки. Щоб надати текстуру і реалістичність обробляємо цеглини наждачним папером. Покриваємо фарбою потрібного кольору.

Порада: робіть блоки розмірами 24 см на 11,5 см, а зазори між цеглинами 1-1,2 міліметра. Щоб виділити текстуру, рекомендуємо спочатку протонувати пінопласт світлим акрилом. І в завершенні спробуйте зістарити цегла за допомогою крейди або білої фарби.

Оздоблення картоном

Для цього беруть гофрований картон з добре вираженою текстурою, вирізують з нього цеглу і кріплять їх на підготовлену заздалегідь поверхню. В якості клею використовують ПВА або термоклей. Рекомендуємо використовувати техніку декупажу: покладіть зверху картону тонку бумажнуі серветку і добре промажте клеєм. За допомогою жорсткої кисті створіть нерівності і складки, властиві цеглі. Після повного висихання пофарбуйте стіну і покрийте лаком.

Штукатурка

Поверхня попередньо очищаємо і робимо розмітку: в місцях майбутніх швів клеїмо смужки скотчу. Розводимо штукатурку за інструкцією і наносимо на стіну. Даємо суміші трохи підсохнути і прибираємо скотч. Після повного висихання штукатурки стіну обробляють наждачним папером і фарбують в потрібний колір. Наносите фарбу губкою, так ви більше підкреслите нерівність текстури.

Імітація винирами

Вініри – це тонкі і легкі пластинки, виготовлені з гіпсу та цементу, в деяких випадках – з обпаленої глини. Даний матеріал прекрасно передає всі нерівності і вади сьогодення цегли. Можна спробувати зробити вініри самостійно з дерева або пластика. Цим способом найкраще прикрашати невеликі ділянки стіни.

Запорука якісної обробки – натуральність. Тому приділяйте велику увагу опрацюванню текстури і зістарювання матеріалу. Для великих поверхонь вибирайте штучний камінь, а для маленьких відмінно підійдуть картон або пінопласт.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар