Чому з'являється конденсат на пластикових вікнах?

Від 0
786

Вікна з пластика встановлені практично в кожному будинку або квартирі. Чому вони так популярні? Тому що відмінно зберігають тепло, не пропускають холод і пил з вулиці. Але восени і взимку багато хто стикається з проблемою запітнілих вікон. Постійне накопичення вологи сприяє виникненню небезпечної цвілі, яка негативно впливає на здоров’я всіх мешканців.

Чому з’являється конденсат на вікнах?

Поява вологи ніяк не пов’язане з матеріалом, з якого виготовлено вікно. Причини цієї проблеми зовсім інші:

  1. Покращена герметичність вікна, проблеми в роботі вентиляційної системи або повна її відсутність – головна причина появи конденсату.
  2. Нестандартний підвіконня або перебої в системі центрального опалення. Потоки повітря, що йдуть від радіатора, покликані осушувати скла, але через коливання температурного режиму, може порушитися вся система. Занадто великий підвіконня також перешкоджає проходженню теплого повітря до вікна.
  3. Підвищена вологість. В основному це стосується ванної кімнати, туалету та кухні. Такі приміщення слід постійно провітрювати.
  4. Неправильно встановлені пластикові вікна.

Мешканці верхніх поверхів краще за всіх знайомі з цією проблемою. Пов’язано це з тим, що в їх вентиляційну систему потрапляє вологе повітря з сусідніх квартир.

Потіють пластикові вікна

Як перемогти конденсат?

Найпростіший спосіб, що не вимагає фінансових вкладень, в боротьбі з запітнілими вікнами – постійне їх провітрювання. Обігрів приміщення за допомогою додаткового обладнання, наприклад кондиціонером, також впорається з цією проблемою. У вкрай рідкісних випадках необхідно звернутися за допомогою до фахівців для внесення змін в конструкцію вікна.

Сподіваємося, що всі перераховані вище поради допоможуть вам вирішити проблему запотівання пластикових вікон раз і назавжди.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар