Підкладка під лінолеум - необхідність чи надмірність?

Від 0
760

Всім відомо, що лінолеум в якості підлогового покриття практичний і довговічний. Але з приводу його укладання досить багато суперечок. Одні стверджують, що його потрібно укладати тільки на підкладку, інші запевняють, що в даному питанні можна обійтися і без неї. Давайте з’ясуємо, коли потрібна прошарок між підлогою та лінолеумом, а коли – ні.

Підкладка під лінолеум

В яких випадках підкладка під лінолеум необхідна?

Застосування прошарку між підлогою та лінолеумом обов’язково, коли потрібно:

  • Забезпечити додаткову теплоізоляцію. Підкладка має високу теплоізоляцією і стане захисним бар’єром від холоду, який надходить з нижніх поверхів. Особливо це актуально для квартир, які знаходяться над підвалами або іншими нежитловими приміщеннями, що не опалюються.
  • Забезпечити надійну звукоізоляцію. Підкладка перешкоджає проникненню шуму з нижніх поверхів. Тому її варто укладати в квартирах, розташованих в багатоповерхових будинках.
  • Зробити підлогу більш рівним. Іноді стяжка має не ідеально рівну поверхню. Уклавши зверху неї лінолеум, потім ви можете помітити невеликі ямки і горби. Додаткова прошарок між покриттям підлоги і бетоном виключає їх щільне зіткнення і дрібні вади на підлозі будуть непомітні.

Коли можна обійтися без додаткової прошарку?

Лінолеум можна укладати без підкладки:

   • На старе покриття. Обов’язково переконайтеся, що в цьому випадку підстава максимально рівне і без вад.
   • На бетонну основу, якщо він має багатошарову структуру. Підлогове покриття з джутової або спіненої основою не вимагає укладання підкладки. Її використання спричинить тільки додаткові витрати грошей, часу і сил.
54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар