Краще матеріали для обшивки балкона

Від 0
844

На балконі будь-якого розміру можна оформити місце для відпочинку, організувати літній сад, невеликий спортзал або навіть повноцінний робочий кабінет. Для цього, в першу чергу, необхідно виконати обшивку. Використовувати можна різні матеріали.

Матеріали для обшивки балкона

Гіпсокартон

Практичний і недорогий варіант обшивки з використанням гіпсокартону користується популярністю. Все завдяки тому, що матеріал легко встановлюється і дозволяє створити ідеально рівну поверхню на балконі будь-якої площі і форми. Поверх гіпсокартону монтується інший оздоблювальний матеріал, наприклад, матеріал, що імітує цегляну стіну, бамбук, корок. Також ви можете пофарбувати його. Це більш практично, так як пофарбовані поверхні можна мити, очищаючи від бруду і пилу, які пропускають з вулиці відкриті вікна балкона.

Євровагонка

Стругані дошки (вагонка):

  1. Забезпечують хорошу термо- і шумоізоляцію, повітрообмін всередині конструкції.
  2. Екологічно безпечні.
  3. Просто встановлюються.
  4. Довговічні.

Дерев’яну вагонку можна використовувати для обробки не тільки стін і стелі балкона, але і статі.

Пластикові панелі

Панелі з ПВХ монтуються на обрешітку. Це непоганий варіант для обшивки балкона, так як асортимент забарвлень матеріалу дуже широкий і він витримують вплив різних хімічних миючих засобів. При правильному укладанні поверхню панелей виходить однорідною. Шви помітити дуже складно неозброєним поглядом. Ще однією перевагою такого матеріалу є ремонтопридатність. Якщо якась частина обробки була пошкоджена, її легко замінити.

Ламінат, МДФ, ДСП

Використовуючи ламінат, МДФ, ДСП для обшивки можна зробити стильний балкон. Такі матеріали відрізняються високою щільністю, екологічністю і забезпечують теплоізоляцію. При дотриманні вимог експлуатації їх термін служби – понад 15 років.

Керамічна плитка

Керамічна плитка і керамограніт – один із самих практичних матеріалів для обшивки лоджії. До його переваг належить:

  • легкість в укладанні;
  • простота в догляді;
  • вогнестійкість;
  • довговічність.

Але у такого матеріалу є і мінус – відремонтувати поверхню при появі дефектів буде проблематично.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар