Дизайн приміщення в стилі Модерн: особливості, стильові нюанси та оригінальні рішення

Від 0
211

Стиль Модерн з’явився ще наприкінці 19 століття, але остаточно досі не сформувався. Постійно з’являються якісь дрібні деталі, нюанси. Однак у цієї течії однаково є основні ознаки. Знаючи їх, можна цікаво декорувати будь-яке приміщення і створити в ньому дуже гарну атмосферу, де буде багато природних елементів. Сьогодні наближеним до природи вважається еко-стиль, однак модерн не особливо від нього відстає. Взагалі, ця течія з’явилася саме тому, що почалася тотальна урбанізація і людям хотілося бути ближче до природи. А якщо цього не вдавалося зробити ー хоча б принести її частинку у свій будинок.

 

Основні ознаки стилю

 

Дизайн модерн в інтер’єрі має досить багато відмінних рис, серед яких можна виділити такі:

 

  • всі лінії мають бути плавними, схожими на хвилі;
  • в дизайні не повинно бути геометричних фігур з чіткими формами;
  • якщо в декорі є зображення дівчини, зазвичай у неї довге, кучеряве волосся;
  • у дизайні повинен бути рослинний орнамент, декоративні елементи, які схожі на сплетені гілки;
  • асиметрія – це один із основних акцентів стилю модерн;
  • матеріали мають бути натуральними, вітається наявність екзотичних матеріалів неправильних форм;
  • якщо приміщення двоповерхове, сходи в модерні мають бути гвинтовими.

 

Як декорувати приміщення в стилі модерн

 

Інтер’єр у стилі модерну створити складно, але можливо. Головне, щоб роботу виконували професійні дизайнери, а не аматори. Тому що це один із найскладніших стилів і потрібно знати чітку грань, інакше замість модерну вийде незграбне змішання стилів.

 

Меблі в квартирі в стилі модерн повинні бути антикварними або схожими на такі. Щоб заощадити, легше знайти справді старі меблі та відреставрувати її, ніж замовляти репліки. Вони коштуватимуть набагато більше.

 

Завдяки антикваріату квартира виглядатиме дуже незвично, при цьому затишно. Тому такий стиль чудово підходить тим, хто любить оригінальність, при цьому не має особливо теплих почуттів до сучасних стилів.

 

Декор у стилі модерн у передпокої

 

Хоча модерн дуже вишуканий – це не робить його менш практичним. Такий стиль функціональний та зручний. У декоруванні не використовується багато дрібних елементів, які розставлені на поверхні. Тож модерн зручний ще й із погляду прибирання. Та й взагалі він допомагає створити відчуття легкості у приміщенні.

 

Для облицювання стін у передпокої варто використовувати декоративну штукатурку. З її допомогою можна створити імітацію натурального каменю чи рослинних візерунків.

На підлогу варто встановити покриття з каменю або плитки, воно повинно мати колір світлого дерева, на якому видно візерунки у вигляді хвиль темного відтінку дерева.

 

На стелі можна встановити вітражі, вони можуть бути як круглої, так і неправильної формою. Важливо гармонійно поєднати фігури, тоді вийде цікавий, стильний концепт. Обрамлення з натурального дерева зробить вітражі ще цікавішими.

 

Дверний отвір між передпокою та вітальнею варто перетворити на арку, яку прикрашає дерев’яне різьблення.

 

У модерні не вітаються гачки для одягу, натомість дизайнери рекомендують встановити підлогову вішалку. Це буде виглядати антикварно та витончено. Особливо якщо ніжки у вішалки фігурні.

 

Антураж чудово доповнить дзеркальна шафа, прикрашена квітковим візерунком та світильники з плафонами у вигляді квітів. Освітлення має бути досить м’яким, теплим. Таке світло добре поєднується з дерев’яними поверхнями та плиткою/камінням на підлозі.

 

Декор вітальні

 

Для вітальні можна використовувати красиві дерев’яні панелі у вигляді дерев та тварин, які накладаються на біле тло. Основні кольори для цього приміщення – білий, золотистий, деревний. На стелю та білі оштукатурені стіни можна нанести візерунки золотою фарбою. Покриття для підлоги також повинно мати візерунки з м’якими асиметричними лініями. Якщо є можливість, краще зробити вікна максимально великими і встановити вітражі. У разі необхідності зонувати велику вітальню, можна візуально розділити її на дві частини дерев’яною аркою. У такому дизайні ідеально виглядатимуть світлі меблі коричневих відтінків з витонченим різьбленням.

 

Декор спальні

 

Завдяки стилю модерн у спальні можна легко створити заспокійливу та розслаблюючу атмосферу, оскільки стильові рішення викликають асоціацію з природою. Щоб створити атмосферу, що сприяє відпочинку, спальню прикрашають текстилем: пуфи, декоративні подушки, штори, килими. Стіни та стелю часто роблять світлими, бежевими. Щоб освітити приміщення, можна використовувати центральну люстру з плафонами у вигляді кольорів, а також торшер з абажуром, що має квітковий принт.

 

Якщо потрібно оформити приміщення в стилі модерн, дизайнери компанії Будексім завжди готові допомогти в цьому.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар