Еклектичний стиль в інтер'єрі

Від 0
952

Еклектика – це не що інше, як об’єднання елементів різних стилів, епох і регіонів. Це суміш сходу і європейської культури, кантрі і модерну, глянцевого гламуру і сентиментального Провансу. Цей стиль дає повну свободу у виборі дизайнерського рішення. Ідеальний для тих, кому не по собі в стандартному нудному приміщенні.

3-living-room

Для кого підходить еклектика?

Стиль стимулює активність, уяву і творчість, роблячи будинок або квартиру відображенням характеру і душі власника. Однак повна свобода ще не означає анархію. Будьте обережні, щоб змішання стилів не перетворилося в втомлює хаос. Особливо важливо це при ремонті дитячої кімнати . Ключ до успіху тут укладено в спритного маневруванні між стилями.

houseadvice_1294837392-1155x770

Основна ідея – відсутність кордонів і планування

Тут немає строгих правил, але є нескінченні варіанти комбінацій і рішень. Просто отримуйте задоволення від змішування кольорів, текстур і стилів. Пробуйте і експериментуйте, об’єднуючи між собою речі, які тільки теоретично не збігаються.

Як уникнути дизайнерського безладу? Як з’єднати, на перший погляд, непоєднуване? Керуйтеся насамперед власним смаком і інтуїцією. Перше і останнє правило стилю – виберіть єдиний основний елемент, який і буде об’єднуючою ланкою для інших розрізнених елементів декору. Нехай акцент доведеться на єдиний колір, або візерунок, або тканину. Не забувайте, що часто в дрібницях криється щось більше.

f0d8c2f3856144fbd44a5cf5510ac009

Поради від дизайнера

Створюючи еклектичний інтер’єр зосередьтеся на двох, максимум, три стилі. Важливо домогтися збалансованості контрастів і різноманітності. На перший погляд здається, що це повний безлад і просто нагромадження різних речей, але насправді тут зібрані всі улюблені речі, просто вони перемішані і розставлені з любов’ю.

Найчастіше в цьому стилі з’єднують старе з новим. Наприклад, в сучасному інтер’єрі цікаво виглядає старовинні меблі і сімейні портрети. Можна пограти з відтінками або об’єднати меблі з різних матеріалів – шкіри, пластика, дерева.

Колір відіграє дуже важливу роль в еклектичному інтер’єрі. Він може виступати в якості вигідного фону або ж грати першу скрипку.

Справжній еклектичний інтер’єр – це гармонійна головоломка, вирішивши яку можна створити щось незвичайне, не нудне і вражаюче.

Допомогти її вирішити може наша будівельна фірма “БУДЕКСІМ”, що займається ремонтом квартир в Києві вже не один рік.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар