Як не потрапити на гачок нечесного підряднику?

Від 0
431

Все було так красиво (на сайті), обирали важливих, порекомендували знайомі … а результат не радує. При цьому підрядник робить вигляд, що все в порядку і всі роботи виконані бездоганно або «так, як домовлялися». Як знайти управу на таких горе-майстрів і як правильно приймати роботу і обґрунтовувати своє невдоволення?


hello_html_42dbb5bf

укладаємо договір

Основа будь-яких відносин – грамотно укладений договір. Після того, як ви вибрали підрядника, домовилися про зустріч з майстром і погодили суму, необхідно підписати договір. На цьому етапі ви вже точно будете знати скільки коштуватиме ремонт двокімнатної квартири , котеджу або малогабаритки. Як правило, це типовий договір на надання будівельно-ремонтних робіт. Попросити його можна ще при зустрічі в офісі, щоб мати можливість ретельно вивчити його і остаточно прийняти рішення.

4_1172_Neprostitelnye-oshibki-v-podpisanii-kreditnogo-dogovora

Елементи договору:

 • Перелік робіт (обсяг), які повинен виконати виконавець.
 • Терміни виконання етапів або всієї роботи.
 • Сума договору з графіком оплат.
 • Список матеріалів і їх вартість (якщо підрядник допомагає з покупкою).
 • Порядок прийому робіт за кількістю і якістю, відповідальність сторін.
 • Гарантії компанії-підрядника.

Всі відносини з виконавцем по ремонту квартири в Києві повинні бути зафіксовані в таких документах: договір з планом виконання робіт, проект, кошторис і видаткова відомість, план робіт і графіка здачі, акт здачі-приймання.

Правила контролю

 1. Порівняйте роботи, про які ви домовлялися за договором і фактичний обсяг. У тому випадку, якщо підрядник виконав роботи понад договір, платити за них ви не зобов’язані.
 2. Роботи приймаються поетапно, щоб замовник мав можливість переконатися в якості всіх видів робіт (в тому числі, прихованих).
 3. В обробних роботах: зверніть увагу на стиковку швів на шпалерах і плитці; розміри швів; рівномірність фарбування поверхні.
 4. Перевірте надійність кріплення вимикачів і розеток, дверей і вікон, а також плавність ходу останніх.
 5. Ванну необхідно перевіряти «на суху», після збирання. Зверніть увагу на герметизацію швів, роботу зливу, сантехніки, вентиляції.
 6. Підлоги: перегляньте стики, рівність прилягання плінтусів, акуратність укладання матеріалу. Детальніше про підлогові покриття: https://budexim.com.ua/vidy-parketa .

smeta

Якщо ви виявили несправність (або невідповідність проекту) – варто її зафіксувати (підійде фотофіксація, при цьому головне, щоб недолік роботи був чітко видно). Після цього можна вимагати виправлення або корекції у підрядника. Якщо в ході ремонту постраждали ваші речі, ви маєте право на компенсацію їх вартості (з урахуванням вартості за монтаж і демонтаж).

Остаточну оплату за роботу підрядник отримує після того, як всі роботи були виконані, приміщення прибрано, а ви взяли їх за договором.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар