Інтер'єр в стилі еко

Від 0
898

Останнім часом поняття «екологічність» перестало сприйматися як мода, примха або гасло Greenpeace. Тепер це просто стиль життя, якому підпорядковані майже всі сфери – харчування, мода, здоров’я, краса, архітектура, дизайн і багато іншого. Все частіше можна зустріти товари і продукти харчування з приставкою «еко». І це вже не розглядається як снобізм або примха, а просто – як вираз турботи про себе, своїх близьких і навколишньому середовищу.


blondie.ru-650872

Принцип 3R або трохи теорії

3R: reduce, reuse, recycle (скорочуй споживання, використовуй повторно та переробляй) – основне правило екологічності. На практиці це означає, що нічого не повинно бути витрачено даремно – ні старі меблі, ні крапля води. Таким чином, ми не тільки економимо природні запаси, але і власні кошти. Ми не купуємо непотрібні речі, які не витрачаємо даремно сировину, воду і електрику, не викидаємо те, що може бути використано повторно або перероблено. Так з’явилася модна зараз меблі з палет або ПЕТ-пляшок – журнальні столики, ліжка, полки, дивани, книжкові шафи.

Обставляючи будинок, або плануючи ремонт однокімнатної квартири , ви повинні застосовувати вищевказані принципи починаючи з основного – використання екологічних будівельних матеріалів. Це деревні плити вторинної переробки, біорозкладні матеріали, фарби без формальдегіду, вапняна штукатурка, натуральний камінь або дерево.

original

Дерево в інтер’єрі еко

Дерево має безліч застосувань – від підлоги, меблів та оздоблення стін, до стелі. Воно робить приміщення теплим і затишним, позитивно впливає на настрій, регулює вологість. Але деревина, звичайно, повинна мати відповідну Екосертифікація. Наприклад, бамбук вважається екологічно чистим матеріалом, оскільки швидко відновлюється після зрізання. Хоча формально його можна віднести до травам, але він здатний виростати на багато метрів і утворює ліси, тому його вважають і деревом. Міцну бамбукову деревину використовують в якості будівельного і оздоблювального матеріалу, для покриття підлоги , для виробництва меблів і предметів побуту, наприклад, для жалюзі, килимів, рушників.

Оздоблення

Фарби кращі нетоксичні, без летких органічних сполук, наприклад, акрилові, на водній основі. Колір – питання другорядне, хоча, звичайно, стиль еко передбачає використання природних кольорів – теплі коричневі тони, бежевий, жовтий, зелений, синій, сірий і білий.

5428240e28bf2

Меблі і декор

Екостиль – це напрям, заснований на простоті і природності, тому в дизайні слід дотримуватися принципу «менше – означає більше» – мінімалізм у поєднанні з екологією. Меблі і необхідні предмети інтер’єру вибираються тільки з екоматеріалов – це дерево, камінь, кераміка, метал, ротанг, солома, пальмове листя, картон, натуральні тканини (льон, бавовна, джут, шерсть).

Екодім не може обійтися без живих рослин, які крім естетичної функції створюють і корисний мікроклімат в приміщенні. Якщо хочеться чогось дизайнерського і унікального, можна створити, так звану, зелену стіну з рослин або панель з моху.

Крім меблів, обробки і матеріалів, слід приділити увагу і зеленим технологіям – економії води і електрики. Побутові прилади повинні бути класу AAA +++.

Наш багаторічний досвід в сфері ремонту квартир в Києві дозволяє втілити всі ваші мрії в створенні інтер’єру.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар