Як краще організувати доступ до інтернету

Від 0
514

Сучасний будинок неможливо уявити без можливості доступу до інтернету. І це обов’язково повинен бути WI-FI, адже всі смартфони та планшети, телевізори та інші домашні пристрої підключаються, найчастіше, до бездротової мережі. Як правильно організувати це підключення?

Організація доступу до інтернету

«Все-в-одному» – це добре?

Домашні «роутери все-в-одному» краще не купувати. Вони в умовах багатозадачності працювати будуть погано через брак продуктивності і надійності. Тільки уявіть, ви завантажуєте великий файл, канал передачі даних, і пропускної здатності для онлайн-відео на телевізорі не вистачає … Для будинку потрібен роутер класу SMB. У ньому можна призначити різним типам даних свій пріоритет або обмежити можливості завдань, вимогливих до пропускної смузі.

3G / 4G в приватному будинку

У місті підключення до мережі інтернет відбувається по кабелю. У приватному будинку таке не завжди можливо і використовувати доводиться доступ, який забезпечувався б стільниковими операторами. Ось тільки забезпечити для всіх пристроїв стійкий і швидкий інтернет за допомогою USB-модема не вийде. Від них краще відмовитися і встановити панельну многопоточную антену MIMO.

Продумайте все заздалегідь

Щоб до мережі інтернету можна було підключити всі необхідні пристрої в будинку, потрібно правильно продумати кабельну систему. У ній повинні бути всі види кабелів, які потрібні для роботи обладнання. Ви скажете, що це очевидно, але насправді не так просто реалізувати. Але ж помилки будуть виявлені вже після закінчення ремонту, на етапі запуску системи, коли виправити їх буде вже неймовірно складно.

Інтернет в приватному будинку

Чи варто повністю відмовитися від кабелів?

Так, все підключення можна зробити бездротовими. Але гарантувати працездатність цього рішення не візьметься жоден майстер. Тому в будь-якому сучасному будинку ми рекомендуємо покласти кабель всюди, де це можливо. А на додаток до цього «побудувати« Wi-Fi мережу.

І на закінчення, рекомендуємо вам використовувати «розумні» Wi-Fi точки. Такі пристрої визначають, хто до них намагається підключитися і формують спрямований сигнал в його сторону. Завдяки цьому, підключення виконується буквально за пару секунд і відсутні тимчасові розриви з’єднання.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар